Būsimų vairuotojų patogumui – pirmosios pagalbos kursai internetu

Apie automobilio teises bei šių atnešamą savarankiškumą dažnas ima galvoti vos tik sulaukęs pilnametystės. Tiksliau – ne tik galvoti, bet ir eiti savo svajonės link. Pradėjus imtis realių veiksmų, neretai paaiškėja, jog laukia daugiau darbų nei buvo tikėtasi. Vienas būtinų formalumų prieš pradedant lankyti vairavimo pamokas – pirmosios pagalbos kursai. Deja, vis dar atsiranda žmonių, piktai „burbuliuojančių“ dėl šio reikalavimo. Tačiau vien jau pavadinimas sako, jog informacija, kuri yra gaunama šių kursų metu – aukso vertės. Niekada negali žinoti, kada kelyje laukia situacija, kai vienas ar kitas eismo dalyvis patenka į išgyvenimo dramą. Turimos žinios pirmosios pagalbos srityje gali išsaugoti gyvybę bei sveikatą.

Tiesa, kitą grupę žmonių, burnojančią dėl šių kursų būtinybės, galima suprasti: pastariesiems tiesiog sudėtinga pertvarkyti savo dienotvarkę ar net kyla sunkumų pasiekiant kursų vietą (neretai šie būdavo organizuojami ir kitame mieste). Pastariesiems pasisekė: pirmosios pagalbos pažymėjimas gali būti išduodamas ir…internetu. O tai, kaip žinia, situaciją gerokai supaprastina. Ne jūs taikotės prie mokslų, tačiau mokslai prie jūsų!

Vos tik atlikus apmokėjimą už pasirinktus kursus, į nurodytą elektroninį paštą yra atsiunčiama informacija. Vadinasi, mokytis galite pradėti čia ir dabar, nelaukdami, kol konkrečiame mieste bus suorganizuoti įprastos formos (tai yra kontaktiniai) mokymai. Mokymosi tempą taip pat galite derinti pagal individualius gebėjimus, galimybes, norus. Natūralu, jog vienas žmogus viską „suvirškina“ labai greitai, kitam prireikia kur kas daugiau laiko arba norisi ilgėliau sustoti prie aktualios/sudėtingos temos. Išanalizavus informaciją, sprendžiamas žinių patikrinimo testas, kurį išlaikius, išduodamas pirmosios pagalbos pažymėjimas, pripažįstamas VĮ „Regitra“ . Tai – vienas iš pagrindinių klausimų, kylantis šia galimybe besidomintiesiems.  

Svarbu ne tik šios paslaugos greitis ir patogumas, bet ir turinys. Būsimasis vairuotojas gaus reikiamą pagrindinę informaciją, susijusią su pirmosios pagalbos teikimu. Pirmosios pagalbos kursų medžiaga yra nuolat pildoma naujausia informacija, kuri pateikiama išsamiai bei informatyviai (ne tik „sausu“ tekstu, bet ir papildyta iliustracijomis, filmukais). Tokiu būdu medžiaga įsimenama kur kas geriau.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *