Tikroviška sekso lėlė – Tiesa ir Mitai

Ar jums yra tekę girdėti anekdotų ar juokelių apie sekso lėles? Ar bent jau filmo epizodas, kuriame pripučiama sekso lėlė subliūkšta pačiame veiksmo įkarštyje, matytas daugeliui. Rimtai šia tema Lietuvoje kalbama retai. O girdėti anekdotai ar filmų scenos kartais sukelia dviprasmiškų minčių, kad galbūt taip yra iš tiesų. Norėdami suteikti šiai temai aiškumo, supažindinsime su dažniausiais mitais ir tiesomis apie sekso lėles.

Sekso lėlė – pripučiama ir nepatvari. MITAS

Taip, prieš gerą dešimtmetį Lietuvoje galima buvo rasti tik pripučiamų sekso lėlių. Tačiau dabar silikoninės sekso lėlės ar lėlės, pagamintos iš TPE, visiškai kitokios. Dėl naujoviškų gamybos technologijų, naudojamų aukštos kokybės medžiagų, jos itin tikroviškos tiek vizualine, tiek jutimine prasme. Liečiant šias lėles medžiagos tekstūra labai panaši į žmogaus odą, o lytiniai organai formuojami maksimaliai atkartojant tikros moters anatomiją. Gamintojai garantuoja ir šių gražuolių patvarumą – jos tampa vyrų sekso partnerėmis ne vieneriems metams.

Seksas su lėle kenkia sveikatai. MITAS

Gaminant sekso lėles nenaudojamos jokios sveikatai kenkiančios medžiagos. Prieš gaunant leidimus produkcijos pardavimui, atliekami tyrimai, įrodantys medžiagų ir konstrukcijų saugumą sveikatai.

Lytinis aktas su lėle trunka trumpiau. MITAS / TIESA

Laiko tarpas iki ejakuliacijos yra labai individualus dalykas. Kai kurie vyrai su sekso lėle pasitenkinimą pasiekia greičiau nei su tikra moterimi, kiti – atvirkščiai. Netgi to pačio vyro lytinio akto trukmė su ta pačia sekso lėle gali skirtis. Tai priklauso nuo tokių rodiklių, kaip nuovargis, lytinio potraukio intensyvumas ar netgi nuotaika.

Sekso lėlė gali atstoti tikrą moterį. TIESA.

Žinoma, sekso lėlė nepagamins jums pusryčių ar neišskalbs drabužių. Tačiau jei kalbant lytinio pasitenkinimo prasme, šiuolaikinės sekso lėlės atlieka lygiai tokias pačias funkcijas kaip tikros moterys. Sekso lėlės pagamintos iš lanksčių konstrukcijų, tad su jomis galima patirti bet kurių sekso pozų teikiamus malonumus.

Sekso lėlės skirtos tik vaginaliniam seksui. MITAS.

Tokios buvo pirmosios rinkoje atsiradusios pripučiamos sekso lėlės. Tačiau šiuolaikinės tikroviškos silikoninės lėlės sukurtos visų rūšių seksui. Siekiant klientams suteikti kuo natūralesnius oralinio sekso pojūčius, gamintojai lėlių burnas gamina su minkštais dantimis. O analiniam seksui skirtos angos kuriamos atkartojant moters anatomiją.

Sekso lėlių modeliai skiriasi tik išvaizda. MITAS.

Be išvaizdos skiriasi ir kai kurios sekso lėlių specifikacijos. Sekso lėlių modeliai dažniausiai turi skirtingo gylio ir skersmens seksui skirtas angas, taip pat šiek tiek skiriasi silikoninių lėlių ūgiai ir svoriai.

Seksui su lėle reikia naudoti specialų lubrikantą. TIESA.

Dauguma sekso lėlių gamintojų rekomenduoja naudoti specialų lubrikantą, kuris suteikia didesnį malonumą sekso metu bei sukuria natūralių moters lytinių organų pojūtį.

Silikonines sekso lėles reikia valyti. TIESA.

Norint, kad sekso lėlė ilgiau išliktų nepriekaištingos būklės, ją rekomenduojama valyti kas 2 – 4 savaites. Tam naudojamas paprastas muilas ar kitos švelnios kūno priežiūros priemonės. Kai kurie gamintojai su savo produkcija pateikia ir specialias valymui skirtas priemones.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *