Kas yra mokasinai?

Mokasinai yra batai be kulno, dažniausiai pagaminti iš tikros odos arba jos pakaitalo. Tradiciškai jie neturėjo padų, o buvo pagaminti iš vienos medžiagos. Aplink pėdą sudarė įvyniojimo formą, susijungusią su siūle viršuje. Šiandien dauguma mokasinų turi padą, kad būtų patogesni ir praktiškesni, tačiau jie vis tiek pasižymi ryškiomis siūlių linijomis ir neturi kulno.

Įprasta, kad mokasinai puošiami kutais, karoliukais ar kartais spalvingais siuvinėjimais. Dalis to lėmė mokasinų istorija ir jų nešiojimo būdas gimtojoje Amerikoje.

Mokasinai šiandien būna įvairiausių stilių. Jie dažniausiai pasižymi:

1.      Be kulno – nors dauguma mokasinų dabar turi atskirą padą, mokasinai neturi apibrėžto kulno.

2.      Išskirtinė siūlė – mokasinų batuose dažniausiai yra U formos siūlė. Kartais siūlė bus kitokios formos, tačiau tai visada ypač pastebimas mokasinų stiliaus bruožas.

3.      Laisvas prigludimas – mokasinai paprastai būna laisvesni nei kitų stilių batai, todėl jie yra patogesni ir dažnai geresnis pasirinkimas pavasariui ir vasarai.

Mokasinai moterims yra tokie populiarūs iš dalies dėl savo universalumo. Jie gali būti dėvimi su daugybe skirtingų drabužių ir atrodo puikiai su praktiškai bet kokio stiliaus apranga. Štai trys idėjos, ką dėvėti su mokasinais, kad šį sezoną atrodytumėte fantastiškai.

Nepamirškite atsižvelgti į savo mokasinų spalvą ir kaip jie dera su jūsų apranga. Mokasinai yra įvairių spalvų. Dažniausiai pasitaiko skirtingų rudos atspalvių, nes tai populiariausia zomšos ir nubuko odos spalva, tačiau jų galima rasti juodos, alyvuogių žalios, baltos, rožinės ir mėlynos spalvos.

1. Šortai arba sijonai

Mokasinai puikiai tinka pavasariui ir vasarai. Kadangi jie yra laisvesni nei kitų rūšių batai, jie padeda išlikti vėsiems šiltesniu oru. Tai reiškia, kad jie idealiai tinka prie šortų ar sijonų, kad atrodytų kasdieniškai ir praktiškai.

2. Spalvoti siauri džinsai

Mokasinai taip pat puikiai atrodo kartu su spalvotais siaurais džinsais. Spalvoti siauri džinsai išryškina laisvalaikio mokasinų stiliaus pusę, kad pavasarį ar rudenį atrodytumėte atsipalaidavęs ir stilingas. Kadangi šie batai yra labai skirtingų spalvų, visada rasite porą, kuri derės prie jūsų mėgstamų bordo, raudonų, žalių ar mėlynų džinsų. Tačiau būtinai pasirinkite tinkamą derinį, kad išvengtumėte spalvų nesuderinamumo!

3. Iškilmingos suknelės ar kostiumai

Mokasinai nebūtinai turi būti atsitiktiniai. Galite juos derinti su mėgstama suknele arba su elegantiškais marškinėliais, kad atrodytumėte stilingai ir patogiai. Jie padeda sukurti protingą ir pasitikinčią estetiką.

Mokasinai yra itin universalūs batai, puikiai tinkantys pavasariui, vasarai ir rudeniui. AvalyneTau internetinėje parduotuvėje galite rasti didelį mokasinų pasirinkim. Įvairiausios spalvos, stiliai ir modeliai. Klasikinio įvaizdžio, puoštais kutais ir karoliukais, bei spalvotais išsiuvinėjimai, ar blizgios, lakuotos odos, stilingam ir prabangiam įvaizdžiui. Atnaujinkite savo įvaizdį jau šiandien.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *