Dinner in the Sky buvo pristatytas į Lietuvą atvykstantis „Gurmanų teatro“ šou

Trečiadienio rytą Vilniaus Rotušės aikštėje įvykęs Dinner in the Sky VIP renginys sukvietė Lietuvos pramogų pasaulio atstovus ir miesto smalsuolius, kurie tapo meninio įvykio liudininkais. Sukviesti į tariamo menininko Hermeso Mansu skulptūros pristatymą, svečiai nustėro išvydę, kad atidengtos skulptūros vietoje slėpėsi aktoriai, pučiantys burbulus. Būtent tokią, flashmob, formą pasirinko režisierius Vilius Malinauskas, norėdamas pristatyti į Lietuvą atkeliaujantį unikalųjį „Gurmanų teatro” šou.

„Gurmanų teatras” – tai išskirtinė vakarienė, kurios metu kiekvienas svečias staiga tampa netikėto įvykio dalyviu. Tai tarptautinis projektas, apjungiantis aukštos klasės maisto degustaciją ir jaudinančią teatrinę pramogą. Estijoje pasisekimo jau sulaukęs projektas šį rudenį atvyks į Lietuvą, Latviją ir Suomiją ir pristatys šou „Kriminalinė vakarienė“.

Kiekvienoje šalyje „Gurmanų teatras“ pristatys kiek kitokį pasirodymą, o vakarienių meniu sudarys kiekvienos šalies žymiausi virtuvės meistrai. Lietuvoje įspūdingą vakaro meniu kurs restorano „Bistro 1dublis“ virtuvės šefas Deivydas Praspaliauskas, o reginio gurmaniškumu rūpinsis režisierius Vilius Malinauskas. Projekte taip pat dalyvauja aktoriai Kristina Radziukynaite, Evaldas Jansas, Justas Valinskas, o scenografiją kuria Aigarsas Ozolinšas iš Latvijos.

Premjera –2015 m. lapkričio 5 d., Menų fabrike „Loftas“

Bilietai parduodami nuo birželio 17 d.

Vakaro tyrimą bei žiūrovų meniu sudaro trijų patiekalų vakarienė, specialiai parinkti vynai ir kriminalinė istorija – spektaklis. „Gurmanų teatro“ pasirodymus organizuoja bendrovė „SkyWorld Service“, kuriai pripažinimą Lietuvoje jau spėjo pelnyti kelerius metus vykdomas projektas „Diner in the Sky“, suteikiantis galimybę mėgautis gurmanų restoranu neįtikėtinai įspūdingoje aplinkoje.

Daugiau informacijos: www.gurmanuteatras.lt

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *