Baidarių nuoma patiks… visiems!

baidarių nuoma
baidarių nuoma

Esate matę ir girdėję įvairiausių reklaminių šūkių. Vienas produktas ar paslauga tiks pavargusiems nuo miesto šurmulio, kitas pradžiugins ieškančius malonumo, trečias patiks aktyviems žmonėms. O štai baidarių nuoma atrodo kaip pasiūlymas, kuris turėtų patikti visiems.

Galimybė atitrūkti nuo kasdienybės

Visiškai nesvarbu esate teisininkas, kuris didžiąją dalį savo laiko praleidžia biure, studentas, ieškantis pramogų, gėlių pardavėja, kasdien laukianti pirkėjų požeminėje perėjoje, ar šiaip laiką leidžiate Verde casino… Baidarių nuoma – universali pramoga, kuri be išimties tinka visiems. Tiesa, vis dar populiarius mitas, kuris teigia, kad baidarių sportas skirtas tik žmonėms, kurie gali pasigirti puikiu fiziniu pasiruošimu. Netiesa! Net ir tuo atveju, jei dirbate sėdimą darbą, o laisvalaikį leidžiate pasyviai, baidarės jums tikrai tiks ir patiks. Tiesiog pirmą kartą nepervertinkite savo jėgų ir pasirinkite nesudėtingą plaukimo maršrutą. Tad aukso viduriuką atras ir tie, kurie nori ramesnio plaukimo, ir tie, kurie pasiruošę paplušėti.

Kur kreiptis?

Nusprendėte savaitgalį leistis į žygį baidarėmis? Tačiau, kur ieškoti baidarių nuomos punktų ir kokį maršrutą pasirinkti? Internetas – jūsų draugas, vos per kelias minutes turėsite galimybę išanalizuoti bent keliolikos baidarių nuomos paslaugas teikiančių įmonių svetaines. Rinkdamiesi, kur nuomotis baidares, atkreipkite dėmesį ne tik į kainą, bet ir siūlomus maršrutus. Pavyzdžiui baidariuagentura.lt nurodo, kokio ilgio trasa yra ir kiek laiko kelionė trunka (pvz., 1 diena ir 10 km ar 2 dienos ir 22 km). Tai būtina informacija – juk kiekvienas planuoja savo laiką ir nori, kad kelionė vyktų sklandžiai.

Kaip pasiruošti žygiui baidarėmis?

Jokių griežtų taisyklių ir reikalavimų čia nėra tiesiog vertėtų atminti kelis dalykus. Visų pirma, pasirūpinkite patogia apranga, kuri nevaržytų jūsų judesių. Lietuvos oras permainingas, todėl nepamirškite į kelioninį krepšį įsidėti neperšlampamos striukės ir galvos apdangalo. Be to, svarbu pasirūpinti ir apsauga nuo saulės ir uodų.

Su savimi nerekomenduojama imtis brangių daiktų, pavyzdžiui, mobiliojo telefono, dokumentų ar raktų. Visus šiuos daiktus galite palikti baidarių nuomos punkte. Visgi, jei be telefono – ne iš vietos, pasirūpinkite neperšlampamu dėklu ar specialiu hermetišku maišeliu, kurį galite įsigyti prekybos centre.  Galiausiai reiktų atminti, kad, plaukiant baidare negalima vartoti alkoholio ar kitų svaiginančių medžiagų.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *