9 patarimai, kai rasti pigių skrydžių bilietą?

pigus skrydziai

Dievinate keliones, bet neturite didelių pajamų, kurias galėtumėte išleisti atostogoms? Šiais laikais tai jau tampa maža bėda. Tereikia turėti laisvo laiko, o pigūs skrydžiai padės sumažinti kelionės lėktuvu bilietų išlaidas. Štai 9 patarimai, kaip rasti pigių skrydžių bilietų.

1. Pradėkite tikrinti bilietų kainas anksti ir dažnai

Ar žinojote, kad tarp geriausios ir blogiausios dienos pirkti lėktuvų bilietus, vidutiniškas skirtumas yra keli šimtai litų! Oro linijų bendrovės bilietų kainas keičia nuolatos, dažnai daugybę kartų per savaitę. Tad, kai ieškote pigaus skrydžio pasiūlymo, svarbiausias dalykas yra laikas.

Rekomenduotina pradėti tikrinti kainas kuo anksčiau, kaip tik nusprendžiate apie planuojamą skrydį. Tuomet, pastoviai tikrinkite kainas (bent jau vieną kartą per savaitę), kad galėtumėte suprasti, kad turėtumėte bendrą suvokimą apie geros kainos pasiūlymą. O kai rasite Jums tinkamą kainą, pirkite nedelsdami, nes tokios kainos greitai gali nebelikti.

Taip, tai skamba šiek tiek kvailai (ir gan nepakenčiamai), tačiau oro linijų bendrovės naudoja labai modernias kompiuterines sistemas, kad pasiruoštų bilietų kainoms realiu laiku. Pigių skrydžių bilietų pirkimas gali būti lyg akcijų biržos „žaidimas“. Viena minutę bilietai kainuoja vos 50 litų, kitą minutę jie pabrangsta 20 litų.

2. Pirkite tinkamu laiku

Žinojimas, kada geriausias laikas pirkti pigių skrydžių bilietus gali sutaupyti nemažai pinigų. Dažniausiai gerą kainą galite rasti perkant bilietus tarp 3 savaičių ir 4 mėnesių iki skrydžio. Likus 2 savaitėms ar dar mažiau, mokėsite daugiausiai.

3. Kai kurios dienos yra pigesnės nei kitos

Jūsų skrydžio diena gali turėti didelę įtaką bilietų kainos atžvilgiu. Pigūs skrydžiai dažniausiai yra „atiduodami“ galintiems keliauti antradienį arba trečiadienį. Penktadienis ir sekmadienis yra brangiausios savaitės dienos.

Jeigu planuojate keliauti savaitgaliui, geriau rinkitės išvykti šeštadienį, o grįžti pirmadienį arba antradienį, nei penktadienį – sekmadienį. Jeigu keliaujate visai savaitei, geriausias pasirinkimas nuo antradienio iki antradienio, arba nuo trečiadienio iki trečiadienio.

Dar geriau, jeigu esate lankstus skrydžio laikui, patikrinkite kitas datas panašiame laiko tarpe. Niekada negalite žinoti, kada pigūs skrydžiai pasiūlys kelionės datą panašiu laiku, tačiau žymiai pigesne kaina.

4. Būkite atidūs sezono ir atostogų metu

Žinojimas, kada skristi, gali būti toks pat svarbus, kaip ir žinojimas, kada pirkti. Svarbiausias faktorius, kuris įtakoja tam tikro skrydžio bilietų kainą, yra lėktuvo užpildymo procentas. Tai reiškia, kad kelionės Velykų ar Kalėdų laikotarpiu yra brangiausios. Kai kurios vietos yra daugiau ar mažiau lankomos tam tikru metų laiku, tad pasidomėkite apie vietą, kurią norite aplankyti. Pigūs skrydžiai Europoje paprastai yra vasario ir kovo mėnesiais, tačiau vasaros sezonu jie smarkiai pabrangsta.

5. Junkite skrydžius

Jeigu nerandate pigių skrydžių į Ispaniją, pabandykite jungiamuosius skrydžius per Oslą, naudojant tas pačias ar skirtingas oro linijas. Nors tai sugaiš šiek tiek Jūsų laiko, tačiau gali sutaupyti nemažai pinigėlių.

6. Užsiprenumeruokite oro linijų naujienlaiškius

Tokiu būdu Jūs visuomet vienas iš pirmųjų gausite geriausius pasiūlymus pigiems skrydžiams. Veikite greitai ir sutaupysite daug pinigų.

7. Pasiruoškite papildomo bagažo mokesčiui

Skirtingos oro linijos turi skirtingus reikalavimus bagažui. Daugelis apmokestina tik registruojamus bagažus, tačiau yra tokių, kurios ima mokestį ir už rankinį. Įdėmiai perskaitykite visus bagažo reikalavimus prieš perkant bilietus.

8. Patikrinkite alternatyvius oro uostus ir oro linijas

Jeigu netoli Jūsų esamos ar kelionės tikslo vietos yra ne vienas oro uostas, patikrinkite juos visus. Kuo daugiau turėsite kelionės datų ir oro uosto terminų pasirinkimo, tuo didesnė tikimybė rasti geresnių pigių skrydžių pasiūlymų.

9. „Grupinius“ bilietų pirkimus išskirstykite į atskirus

Atrodo, kuo daugiau žmonių keliauja, tuo geresnė turėtų būti kaina, taip? Tačiau tai gan reta tiesa, kalbant apie lėktuvų bilietus. Šiame versle „grupinės nuolaidos“ retai pasitaiko. Kadangi oro linijų kompanijos labai riboja pigių skrydžių bilietus, Jūs galite tiesiog prarasti gerą pasiūlymą, dėl per didelio skaičiaus keleivių.

Prieš perkant bilietus visuomet patikrinkite ar jie turi pakankamai vietų visai grupei. Tuomet mėginkite mažesnei grupei. Jeigu kaina sumažėja, pirkite bilietus mažesnei grupei. Tą patį pakartokite likusiai grupės daliai.

Keliavimas neišleidžiant daug pinigų, bet pamatant daugiau yra tikras menas. Pigūs skrydžiai nėra lengvai randami. Jums prireiks kantrybės, laiko, ir žinoma lankstumo kelionės datai. Tačiau juk verta stengtis dėl to. O sutaupytus pinigėlius galėsite išleisti daug prasmingesniems ir įdomesniems dalykams kelionės metu.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *