Kaip rasti pigų skrydžio pasiūlymą

pigus-skrydziai

Kol pasaulis skendi ekonominėje krizėje, turizmas sumažėjęs visame pasaulyje. Oro linijų bendrovės mažina mokesčius, kad galėtų užpildyti laisvas vietas. Tačiau didžiausios oro linijos vis dar yra brangios. Kylančios kuro kainos, padidėję darbo užmokesčiai, ir kitų medžiagų kainos taip pat didina lėktuvų bilietų kainas.

Tačiau yra kitas pasirinkimas – pigus skrydziai. Pigios oro linijų kompanijos apkarpo išlaidas keleivių patogumo sąskaita, tačiau gali pasiūlyti pigesnių bilietų nei tradicinės oro linijos. Pigūs skrydžiai nėra lengvai randami, tačiau žinant keletą būdų, galite sumažinti bilietų kainas, bei smagiai pailsėti.

Būkite lankstūs kelionės datos atžvilgiu

Pigūs skrydžiai ir jų kainos labai priklauso nuo savaitės dienos, metų laiko, ir artėjančių švenčių, tokių, kaip Kalėdos, Naujieji Metai, Velykos. Taip pat rugpjūčio mėnesis paprastai yra pats brangiausias, kadangi dauguma europiečių šiuo laiku išeina atostogų, bei daugiau keliauja.

Pigūs skrydžiai dažniausiai pasitaiko viduryje savaitės nei savaitgalį, kadangi savaitgalį daugiau žmonių nori išvykti pailsėti. Jeigu skrisite po didelių švenčių, kainos taip pat bus šiek tiek mažesnės. Pigesnių bilietų taip pat paprastai galite rasti, renkantis skrydį ankstyvą rytą ar vėlyvą vakarą, kadangi mažiau žmonių nori skristi tokiu nelabai patogiu laiku.

Jeigu nesate lankstus kelionės datai, Jūs niekada nerasite pigaus skrydžio. Netgi dienos skirtumas gali reikšti kelių šimtų litų skirtumą tarp bilietų kainų.

Būkite lankstūs su kelionės vieta

Vietoje brangaus skrydžio į norimą šalį, keliaukite ten, kur skrydžiai yra pigesni. Jeigu Jūs būsite lankstus vietos atžvilgiu, bus daug lengviau ieškoti pigių skrydžių.

Rinkitės pigias oro linijas, skraidinančias į šalutinius oro uostus

Dauguma didžiulių miestų turi mažesnius, šalutinius oro uostus. Jie yra pigesni nei pagrindiniai miesto oro uostai, todėl dauguma pigių oro linijų skrenda būtent į juos. Tarkim, Londono Standstedo oro uostas yra mažesnis lyginant su Heathrow, todėl Ryanair oro linijos renkasi būtent jį.

Išmėginkite alternatyvius maršrutus

Lanksčios kelionės datos padeda ne visada. Kartais gali būti naudinga būti lanksčiam ir su maršrutu. Tarkim, gali būti pigiau skristi į Oslą, o tuomet su pigių oro linijų skrydžiais į Londoną ar kitą Europos miestą, nei skristi tiesioginiu skrydžiu. Be to, pažymėtina tai, kad tiesioginiai skrydžiai yra kur kas brangesni nei jungiamieji.

Visame pasaulyje yra daugybė pigių oro linijų kompanijų, siūlančių gerų pasiūlymų į daugybę pasaulio vietų. Rinkdamiesi jungiamuosius skrydžius galėsite sutaupyti net ir savaitgalio išvykai. Tačiau toks būdas ne kiekvienam. Turėsite daug dirbti, nes tokiu būdu keliaujant reikės patikrinti visas oro linijas ir maršrutus, bei išsirinkti tinkamiausią variantą. Tačiau, tai vistiek sutaupo šiek tiek pinigėlių, kuriuos galėsite išleisti kelionės metu.

Žinokite, kiek norite ir galite mokėti

Žmonės, kurie visada nori gauti žemiausią kainą, kartais laukia per ilgai, ir sumoka gerokai daugiau. Visi žinome, kad bilietų kainos dažnai mažėja ir didėja priklausomai nuo paklausos. Tad jeigu lauksite per ilgai, galite iš vis pamiršti pigius skrydžius.

Svarbu žinoti, kiek galite mokėti, o ne kiek tikitės. Kokia kaina yra geriausia Jums? Nelaukite idealios kainos, laukite SAVO kainos. Palaukite, kol ji bus artimiausia Jūsų kainai, ar šiek tiek žemesnė, ir pirkite. Tuomet nereikės patirti sąžinės graužaties jausmo praradus pigų skrydį.

Bilietų kainos nuolat šokinėja, todėl negalite žinoti, ji dar kris ar dvigubės. Nė vienas žmogus lėktuve nemoka vienodos bilietų kainos, tad viskas, ką galite padaryti – tikėtis, kad gausite savo kainą.

Pasinaudokite studentų nuolaidomis

Jeigu esate studentas, yra daugybė nuolaidų būtent Jums. Patikrinkite, kokias nuolaidas galite gauti skrydžiams. Pasidomėkite ne tik oro linijomis Lietuvoje, bet ir užsienyje, jeigu planuojate naudotis jungiamaisiais skrydžiais. Pigūs skrydžiai labiau tikėtini didesnėse šalyse, kuriose yra didesnė oro linijų konkurencija.

Prisijunkite prie dažnai skraidančiųjų keleivių programos

Oro linijų atlygio programos dažnai siūlo nuolaidas skrydžiams, nemokamus skrydžių „pagerinimus“, ar kitas nemokamas paslaugas. Nesvarbu, kaip dažnai skraidote, derėtų prisijungti prie šios programos. Tokiu būdu skraidydami Jūs gaunate taškų, kuriuos vėliau galite panaudoti skrydžio metu. Pasidomėkite, ar oro linijos, su kuriomis skraidote, turi panašių skatinimo programų.

Oro linijų kompanijos, norėdamos prisivilioti klientus, stengiasi įvairiais būdais mažinti kainas. Nors jų konkurencija yra didelė, tačiau pigūs skrydžiai nėra taip lengvai randami. Svarbiausia būti lanksčiam laiko ir vietos atžvilgiu. Tokiu būdu galėsite rasti tinkamiausį variantą savo išsvajotoms atostogoms.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *