Santuokos nutraukimas ir veiksniai, kurių neverta pamiršti

Kadangi jau seniai supratote, jog jūsų santuoka yra sužlugusi ir jūsų kasdienybę lydi nesibaigiantys pykčiai bei nesutarimai, natūralu, kad galite imti galvoti apie savo santuokos nutraukimą. Žinoma, taip pat turite suprasti, kad santuokos nutraukimas ne visuomet būna labai greitas ir paprastas. Kai kuriais atvejais procesas užsitęsia ir tenka patirti labai daug nemalonių akimirkų, kurių metu sprendžiami tiek turtiniai, tiek ir vaiko gyvenamosios vietos klausimai. Todėl jei jūs svarstote apie galimybę nutraukti savo santuoką, dabar būtų pats metas atsižvelgti į kelias svarbias detales.

Visų pirma nepamirškite, kad skiriantis atsiras įvairių judviem aktualių klausimų, dėl kurių jūs galite nesutarti ir sunkiai rasti kompromisą. Net jei jūs šią akimirką esate tikri, kad viskas klostysis labai sklandžiai ir jums tikrai nebus sudėtinga nutraukti savo santuoką, turite į visą tai žvelgti realistiškai ir suvokti, jog anaiptol ne visuomet pavyksta pasiekti norimą rezultatą greitai ir be jokių papildomų sunkumų. Kiekvienas atvejis yra skirtingas, todėl turite su tuo susitaikyti. Jei jūs būsite pasiruošę blogiausiam, galite būti tikri, kad skyrybų procesas psichologiškai jums taps daug lengvesnis.

Be abejo, kai kalbama apie skyrybų procesą, reikėtų labai atidžiai išsiaiškinti visas detales, kad suprastumėte, kaip vyks santuokos nutraukimas, kokie skyrybų dokumentai bus tvarkomis, kiek visa tai truks ir kt. Taip pat dažnai vartotojams yra aktualus ir finansinis klausimas, t.y., kiek kainuos jų skyrybos. Todėl jei jūs keliate sau šį klausimą ir baiminatės, kad santuokos nutraukimas gali tapti labai brangiu procesu, pirmiausia turėtumėte susisiekti su vienais ar kitais pasirinktais skyrybų advokatais, kurie, atsižvelgę į jūsų konkrečią situaciją, galėtų jums pateikti pasiūlymą, nurodant konkrečią skyrybų kainą. Tokiu būdu galėtumėte daug lengviau pasiruošti finansiškai ir numatyti atitinkamą skyryboms skirtą biudžetą.

Taip pat turėtumėte skirti pakankamai laiko ir išanalizuoti dabartinę skyrybų advokatų rinką. Kadangi Lietuvoje skyrybų skaičius kasmet labai sparčiai auga, visiškai nenuostabu, kad rinkoje formuojasi ir labai didelė skyrybų advokatų pasiūla. Kuo didesnė pasiūla, tuo daugiau galimybių pasirinkti skyrybų advokatus, kurie puikiai išmano savo darbą ir atitinka jūsų poreikius. Tuo tarpu, jei jūs klausiate savęs, į ką turėtumėte atsižvelgti rinkdamiesi skyrybų advokatus, nepamirškite, kad tai labai tiesiogiai priklauso nuo to, kokie jūsų keliami reikalavimai. Galbūt jums svarbiausia yra kuo žemesnė skyrybų kaina? O gal jums daug svarbiau, kad skyrybų advokatai gebėtų pasiūlyti skyrybų procesą internetu? Nepaisant to, kokie bebūtų lūkesčiai, žinodami juos galėsite lengviau vykdyti paieškas.

Taigi, jei neskubinsite įvykių, apgalvosite kiekvieną norimą priimti sprendimą ir sistemingai judėsite pirmyn, neilgai trukus būsite nutraukę savo santuoką ir galėsite gyventi laimingą gyvenimą.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *