Auksinės apyrankės: kaip jas pasirinkti ir derinti?

Auksiniai papuošalai yra klasikinis pasirinkimas ir jie visuomet yra populiarūs. Iki šiol auksinės apyrankės, žiedai ir kiti juvelyriniai dirbiniai yra labai vertinami. Jie danai pasirenkami kaip dovana, padėka, staigmena. Tačiau, kad auksiniai papuošalai atrodytų nepriekaištingai ir iš tiesų derėtų prie Jūsų stiliaus, svarbu, kaip juos pasirinksite ir derinsite.

Ką simbolizuoja apyrankės?

Apyrankės visais laikais buvo ne tik papuošalas, bet ir tam tikras ženklas. Pavyzdžiui, senovėje auksinės apyrankės buvo statuso ženklas. Kartais jos išduodavo apie pergales mūšio lauke ir kitus pasiekimus. Kitaip tariant, apyrankės visuomet buvo labai svarbios ne tik kaip aprangos dalis, bet ir kaip tam tikri simboliai. Šiandien apyrankės taip pat gali būti ne tik gražus papuošalas. Tai dažnai tampa svarbia dovana, atsiminimu, todėl įvairiomis progomis jos labai dažnai pasirenkamos kaip dovanos idėja mylimam žmogui.

Kaip pasirinkti tinkamą?

Apyrankės, kaip ir vestuviniai žiedai, gali būti labai įvairios ir skirtingų stilių. Todėl reikėtų rinktis atsakingai. Pavyzdžiui, jeigu renkatės apyrankę, kurią dėvėsite kasdien, labai svarbu, kad ji derėtų prie Jūsų nuolat dėvimų papuošalų. Pavyzdžiui, vestuvinio žiedo. Tokiu atveju apyrankės stilius turėtų būti panašus, taip pat spalvos turėtų derėti tarpusavyje.

Jeigu nežinote, kaip pradėti paieškas, pasidomėkite, kokius juvelyrinius dirbinius internete siūlo pardavėjai. Papuošalų salonų internete yra labai daug, čia galite pamatyti, kad apyrankės gali būti įvairių stilių ir formų. Pasidairę prekių kataloge, tikrai rasite sau tinkamą papuošalą.

Kaip derinti apyrankes?

Kad papuošalai iš tiesų atrodytų puikiai, labai svarbu ne tik kokie jie, bet ir kaip jie derinami tarpusavyje. Pavyzdžiui, auksinės apyrankės yra puikus pasirinkimas ne tik kasdienai, bet ir svarbioms progoms, kai reikia sukurti išskirtinį stilių ir įvaizdį.

Viena svarbiausių taisyklių, renkantis papuošalus, yra tai, kad papuošalai, kuriuos dėvite, turėtų būti vienodos spalvos. Pavyzdžiui, geltono aukso apyrankės gražiausiai atrodo prie geltono aukso žiedų, o taip pat kai auskarai arba grandinėlė, kuri derinama prie šių papuošalų, taip pat būtų geltonos spalvos. Tiesa, šiandien stiliaus ekspertai leidžia ir daugiau spalvų derinių. Pavyzdžiui, derinant baltą ir geltoną auksą. Tačiau tai reikėtų daryti labai atsargiai ir nepriderinti per daug spalvų. Pavyzdžiui, jeigu dėvėsite geltono, balto ir raudono aukso papuošalus vienu metu, atrodysite neskoningai.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *