Tinkama burnos ertmės priežiūra – sveika ir graži šypsena

Šiais laikais tinkamai pasirūpinti savo burnos ertme tikrai nėra sunku. Kodėl? Nes yra labai daug priemonių, kurios padeda tinkamai išvalyti dantukus, žandus, liežuvį, juolab, reguliariai lankantis klinikoje žmogui yra atliekama profesionali burnos higiena, kuri tarsi „užkaišo“ tad netinkamai išvalytas vietas, kurios galbūt dar buvo bent minimali rizika dantų problemoms.

Visgi, net ir esant tokioms plačioms galimybėms, kai kurie skundžiasi, kad dantų ertmės ligos yra ne tik dažnos, tačiau ir labai didelės. Kas tam daro įtaką?

Reguliarios patikros yra būtinos

Odontologijos klinika Vilniuje laukia visų, kurie nori, kad jų šypsena būtų sveika ir graži. Tikrai įmanoma, tokią turėti, tačiau kai kurie labai baiminasi eiti pas specialistus. Žinoma, tai yra klaida, kadangi kuo ilgiau laukiama – tuo bet kokia problema darosi tik didesnė ir galiausiai sutvarkyti dantų gedimus – sunku arba net neįmanoma. Žinoma, net ir esant tokiai situacijai – išeitis yra, kadangi implantavimas suteikia galimybę atkurti dantis labai natūraliai. Tačiau suprantama, kad nuosavi dantys visada yra prioritetas, tad reguliarios patikros ir žinios, kaip burnos ertmę, o ne tik dantis reikia prižiūrėti, leis Jums visada šypsotis plačiai bei sveikai.

Burnos priežiūra namuose

Žinoma, svarbu ne tik reguliariai lankytis pas specialistus, kad jie atliktų higieną ir tuo pačiu patikrintų Jūsų dantukus, tačiau taip pat reikia tinkamai pasirūpinti savo burnos ertme ir namuose. Esame tikri, kad tokiu atveju Jūsų šypsena bus ne tik funkcionali, tačiau ir graži. Žemiau pateiksime esminius aspektus, kurie leis visada šypsotis gražiai bei sveikai.

1.               Labai svarbu įsigyti geros kokybės burnos ertmės priežiūros priemones. Dėl jų siūlome tartis su burnos higienistu.

2.               Valyti dantukus reikia bent jau du kartus per dieną.

3.               Valyti svarbu ne tik dantis, visą burnose ertmę.

4.               Vienas valymas turėtų trukti iki kelių minučių.

5.               Reikia naudoti ne tik šepetuką, tačiau ir siūlą bei skalavimo skystį.

Daugiau apie tinkamą burnos ertmės priežiūrą bei užsiregistruoti vizitui galite Vingioklinika.lt.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *