Stiklų tamsinimas plėvelėmis: visi įmanomi privalumai

Kaip teigia AGN stiklai specialistai, kažkurį laiką mūsų šalyje tamsinti automobilio stiklai tarsi simbolizuodavo kažką nelegalaus ar nusikalstamo, susijusio su mašinoje sėdinčiais keleiviais. Džiugu, jog tokia nuomonė keičiasi ir daugelis žmonių suranda vis daugiau tamsintų stiklų privalumų. Jeigu vis dar abejojate tuo, pateiksime privalumus, kuriuos jums gali suteikti stiklų tamsinimas plėvelėmis.

Puikus estetinis vaizdas. Atkreipkite dėmesį, jog daugelis reklamuojamų automobilių yra su užtamsintais langais? Tai suteikia prabangos ir solidumo vaizdą. Šiomis dienomis meistrai gali pasiūlyti įvairiausių atspalvių ir tamsumo lygių plėvelių tamsinti langams. Profesionaliai ir protingai užtamsinti langai visuomet pabrėš automobilio individualumą ir išryškins stipriąsias savybes.

Užtikrintas saugumas. Nuomonė, jog tamsinti langai mažina automobilio saugumą jau seniai paneigta. Atvirkščiai, nutikus eismo įvykiui, plėvele padengtas stiklas nepažers stiklo šukių į mašinos saloną ir taip apsaugos pakeleivius nuo sužeidimų. Be to, stiklas su plėvele yra daug atsparesnis bet kokiems smūgiams. Praktika įrodė, jog iki 65 procentų užtamsinti langai visiškai nekenkia matomumui ir tik nuo 85 procentų tamsinimo matomumas šiek tiek mažėja. Taigi, kaip jau minėjom, protingai užtamsinti langai visiškai nesumažins matomumo.

Privatumas keleiviams. Niekam ne paslaptis, jog labai dažnai mašinoje palikti vertingi daiktai – tikras masalas vagims. Dažnai užtamsinti langai iš karto atbaido ilgapirščius nuo bandymo įsilaužti į automobilį, kai nė negali žinoti ar tikrai ten yra vertingų daiktų. Kitas aspektas – dažnai sustojus kelių kamščiuose ar sankryžose nuobodžiaujantys kiti vairuotojai mėgsta pasidairyti į greta esančių automobilių vidų. Sutikite, tai suteikia nemažą nejaukumo ir diskomforto jausmą.

Įtaka sveikatai ir ekonomiškumui. Seniai visi žinome, jog tiesioginiai saulės spinduliai sukelia daug negalavimų. Stiklų tamsinimas plėvelėmis  automatiškai apsaugo nuo tokios grėsmės, nes sulaiko net iki 90 procentų UV spindulių. Kalbant apie ekonomiškumą, reikia pasakyti, jog tiesioginiai UV spinduliai stipriai blukina automobilio salono medžiagas. Tai per gana trumpą laiką stipriai sumažins jūsų automobilio vertę ir patiems bus nemalonu važiuoti tokia mašina. Tai neišvengiamai privers imtis salono atnaujinimo darbų vis dažniau.

Temperatūrinis ir šviesos komfortas. Vasarą stiklų plėvelės stipriai sumažina karščio pralaidumą ir ženkliai sumažina temperatūros skirtumus salone, kai už lango kepina saulė ir įjungiamas kondicionierius.

Atminkite, jog stiklų tamsinimo plėvelėms yra suteikiamos garantijos. Jeigu pasirinkto autoserviso darbuotojai jums jas gali pasiūlyti,  tuomet galite džiaugtis – reikalą turite su tikrais profesionalais.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *