Kaip video gali pagerinti jūsų interneto svetainę

Kompiuteriai

Ar reikalingas bent vienas video klipas jūsų interneto svetainei? Atsakymas vienareikšmiškas – TAIP. Geriau net ne vienas, o keletas video klipų, kurie gali tapti puikia rinkodaros priemone.

Apie video klipus kalbėjomės su profesionaliais kūrėjais iš https://www.tinkers.lt.

Pristatomasis video klipas

Paprastai pristatomasis video klipas dedamas pirmajame puslapyje. Jame turėtų būti pristatyta įmonės veikla gana glaustai, parodyta, kuo įmonė gyvena, kaip dirba, kas jai svarbu. Tai toks trumpas – 0,5-1,5 minutės ilgio filmukas, supažindinantis su įmonės veikla.

Paslaugos video klipas

Pasirinkite savo pagrindinę paslaugą ir sukurkite jai video. Jame turėtų būti paaiškinta, kaip paslauga yra teikiama, kokia jos nauda, kodėl klientai turėtų ją užsisakyti būtent iš jūsų įmonės. Tai nėra sudėtinga padaryti. Svarbu, kad video nebūtų ilgesnis nei 1-2 minutės.

Kažkur jau esate girdėję apie tas stebuklingas 2 minutes? Norime užbėgti nereikalingoms diskusijoms už akių. Tai mitas. Galima kurti ir ilgesnius video, bet svarbu, kad jie būtų įtraukiantys ir žiūrovai juos žiūrėtų ilgiau.

„Kaip tai padaryti“ tipo video klipas

Jeigu parduodate tam tikrus produktus, galite sukurti ir ilgesnius video klipus, kuriuose iliustruokite, ką galima padaryti su jūsų produktu, duokite kelis naudingus patarimus. Tokio tipo video geriausia daryti su profesionalais – paprasto telefono ir akinančios stalinės lempos tikrai nepakaks. Aišku, reiktų atitinkamai pasiruošti ir vietą, kurioje filmuosite, pagalvoti apie scenarijų – kas po ko turi eiti, kur ir kada bus rodomos informacinės užsklandos ir t.t.

Klientų atsiliepimų video

Atsiliepimus gali parašyti bet kas, kad ir samdytas tekstų kūrėjas. Jie bus šabloniški ir neįdomūs. O štai patenkintų klientų pasisakymas apie bendradarbiavimą su jūsų įmone – kur kas aukštesnis lygis. Čia reikia pristatyti tos įmonės vadovą, nufilmuoti jį savo biure. Tai užtruks, tačiau gausite labai gerą video, kurį peržiūrėję žmonės supras, kad tai ne samdytas aktorius, giriantis jūsų įmonę už pinigus. Juk savo partnerio nepriversite kalbėti, jei jis to nenori ar negali viešinti jūsų bendradarbiavimo. Tai respektabilu.

Karjeros video

Vis daugiau ir daugiau įmonių daro karjeros video. Tai specialus klipas, skirtą atskleisti darbuotojų darbo kasdienybę, jų poilsį, biurą, po darbo vykstančią veiklą.

Štai, kaip tai atrodo:

Toks video yra skirtas pabrėžti rūpesti savo darbuotojais. Štai ką jie gaus įsilieję į jūsų kolektyvą. Toks video padeda motyvuoti žmones siųsti savo CV, kai jums reikia rasti darbuotojų.

Kai kuriuos video galite kurti patys su telefonu. Bet paprastai interneto svetainių kūrėjai rekomenduoja naudotis profesionalų paslaugomis. Profesionalai sugeba paruošti video su tam tikrais efektais, subtitrais ir užrašais. O tai verslo video klipuose yra labai svarbu. Interneto svetainių kūrėjai tuos video gali įdėti kurdami jūsų interneto puslapį (arba jį atnaujindamis).

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *