Vėsiu oru reikia daugiau dėmesio rankų odai

Rankų oda yra lygiai tokia pati svarbi kaip ir viso kūno bei veido oda. Kartais rankomis tiek daug visko reikia padaryti, kad pamirštama, jog jas ir sudrėkinti reikia. Rankų kremai dažnai būna labai patogiose pakuotėse, kurios tinkamos nešiotis rankinėje ar turėti darbe, todėl galima nesunkiai atsiminti jas patepti kokybiška priemone. Šaltu oru rankos tikrai susilaukia ne itin teigiamo poveikio iš aplinkos, todėl tikrai nieko keisto, jog atsiranda ne tik rankų sausėjimas, šerpetojimas, bet ir pleiskanojimas. Ne itin gera rankų odos būklė gali pasendinti oda, o jei ilgai jai neskiriamas atitinkamas dėmesys, jai daroma žala tampa vis didesnė. Kaip tinkamai pasirūpinti rankų oda?

Šveitimas ir rankų odos maitinimas yra pagrindiniai dalykai, kuriuos galima padaryti tam, kad oda būtų dailesnė. Deja, reikalingas ne tik kokybiškas rankų kremas, bet ir šveitiklis, kuris turi būti švelnus, neagresyvus, nes aplinkos veikiama rankų oda stipriems šveitikliams gali būti per jautri. Naudojant net ir švelnesnį šveitiklį, vis tiek rankos turi būti atitinkamai tokiai procedūrai paruošiamos.

Pirmiausia, tai svarbu tai, jog nuolat rankas reikia maitinti, minkštinti. Rankų kremai su gera sudėtimi tikrai padės tą padaryti. Jį renkantis reikėtų atsižvelgti į savo rankų odos tipą, esamą būklę. Puikių variantų sau rasite – https://kosmetikosparduotuve.lt/. Išsirinkus kremą, reikėtų kiekvieną dieną ja pasitepti rankas. Jei rankos suskilinėjusios, labai išsausėjusios, tuomet nereikėtų atlikti šveitimo procedūros. Tik tuomet kai rankų oda kiek atsigauna, tampa minkštesnė po kremų naudojimo, galima pagalvoti apie šveitiklio naudojimą.

Šveisti rankų nereikia grubiai ir geriausia, kad pats šveitiklis būtų turtingos sudėties, kuri nepaveiktų odos neigiamai. Jei trinama per stipriai, galima pažeisti odą, todėl rekomenduojama rankas su šveitikliu masažuoti švelniai, lėtai. Taip po truputį bus nušveičiamos negyvos ląstelės. Po šveitimo rankų kremai įsigeria dar geriau, todėl tam, kad oda kaip tik atsigautų, reikia nepamiršti pasitepti jų riebesniu kremu, kurio sudėtyje gali būti įvairiausių aliejų, vitaminų bei drėkinančių ingredientų. Puikūs ingredientai riebesniame kreme gali būti hialurono rūgštis, sviestmedžio aliejus, vitaminas E, alyvuogių aliejus ir dar daugelis kitų.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *