Perkrovimo paslaugos

Perkrovimo paslaugos dažniausiai yra reikalingos, kai krovinio dalis turi keisti savo kryptį. Kartais perkrovimo paslaugos bus suteikiamos su specialia modernia įranga, priklausomai nuo krovinio tipo ir savybių. Perkrovimo paslaugos gali vykti iš vilkiko į sandėlį, iš sandėlio į vilkiką arba i vieno vilkiko į kitą vilkiką, kuris vyks kita kryptimi. Tokios paslaugos dažnai yra suteikiamos kartu su transportavimo bei sandėliavimo paslaugomis. Perkrovimo paslaugos ya šių paslaugų sudedamoji dalis, todėl jei įmonė gali pasiūlyti visas paslaugas vienu metu, tai yra didžiulis privalumas.

Perkrovimo paslaugų įranga

Dažnai kroviniui perkrauti reikalingos ne tik žmogaus rankos. Specifiniai kroviniai reikalauja ir papildomos įrangos. Perkrovimo paslaugoms teikti gali būti naudojami specialūs kranai, kurie gali kelti sunkiasvorius krovinius iš vienos vietos į kitą. Tokie kranai dažniausiai naudojami perkrovimo paslaugoms iš jūrinių konteinerių teikti. Pavyzdžiui, grūdams perkrauti yra naudojamos grūdų perkrovimo priekabos arba puspriekabės. Perkrovimo paslaugos įranga gali būti apsiribojama ir nedideliais keltuvais, kurie lengviau padeda perkelti krovinius iš vilkiko į sandėlį ar atvirkščiai. Perkrovimo paslaugos kokybė labai priklauso nuo turimos įrangos, todėl renkantis paslaugos teikėjus vertėtų apsvarstyti jų siūlomas paslaugas ir galimybes.

Kokios dar paslaugos gali būti teikiamos kartu su perkrovimo paslaugomis?

Perkrovimo paslaugos tai yra tiek viena dalis, kas gali būti suteikiama vienoje įmonėje. Be mechaninių ir rankinių perkrovimų įmonė gali siūlyti ir svėrimo paslaugas. Tai yra svarbus aspektas, kuomet yra ruošiamo krovinio gabenimo dokumentai. Perkrovimo paslaugas teikiančios įmonės turi specialią įrangą įvairiems kroviniams sverti, kas palengvina darbą. Be to, perkrovimo paslaugos dažnai yra teikiamos kartu su pakavimo ir skirstymo paslaugomis. Teisingai pažymėti ir saugiau supakuoti kroviniai yra labai svarbu kiekviename perkrovimo paslaugos teikime. Dar viena paslauga yra sandėliavimas. Dažnai perkrovimas vyksta iš transporto priemonės į sandėlį, kuriame krovinys bus paruošiamas tolimesniems keliams. Perkrovimo paslaugos yra neatsiejama tarptautinių pervežimų sferos dalis, todėl įmonės dažnai siūlo abi paslaugas iš karto. Tai sumažina kliento problemas ieškant papildomos technikos perkrovimo paslaugoms. 

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *