Telefonų dalys: rinkitės kokybę ir patikimumą

telefono dalys

Šiandieninio žmogaus kasdienybė sunkiai įsivaizduojama be mobilaus telefono. Tikriausiai patys esate atsidūrę situacijoje ar stebėję ją iš šalies, kai sugedus telefonui apima nerimas, o dažnai net ir panikos jausmas. Dažnai tokių situacijų sėkmingi sprendimai didele dalimi priklauso nuo tinkamų ir kokybiškų telefonų dalių parinkimo. Tad į ką derėtų atkreipti dėmesį renkantis telefonų pagalbines dalis?

Vienos iš dažniausiai ieškomų telefonų dalių yra susijusios su jo apsauga. Apsauginis stiklas ar kitokios apsaugos detalės, iškritus telefonui suskils, tačiau apsaugos patį telefoną. Pakaks pakeisti apsauginę medžiagą. Tokiu būdu išvengsite telefono ekrano keitimo, kuris dažnai kainuoja išties  nepigiai.

Dažnai tenka išgirsti klausimą: ar apsauginė medžiaga nesumažins telefono jautrumo? Teisingai uždėta apsauga niekuomet nesumažins telefono jautrumo lietimui. Todėl prieš dedant apsauginį stikliuką ar plėvelę, pasirinkite tą šių pardavimo priemonių įmonę, kuri jums suteiks ir telefonų dalių įdiegimo paslaugas. Savo darbą išmanančio meistro uždėta apsaugos medžiaga garantuos ilgesnę ir kokybiškesnę telefono ekrano apsaugą.

Kitos gana populiarios telefonų dalys – jų laikikliai automobilyje. Automobiliniai telefonų laikikliai mūsų rinkoje pasižymi didele įvairove, pradedant nuo kelių eurų iki kelis šimtus eurų kainuojančių laikiklių. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių ir galimybių. Jei vairuojate didesnę dalį savo laiko ir dažnai tenka naudotis telefonu, tuomet tiek savo saugumo, tiek telefono išsaugojimo galimybių labui reikėtų nepagailėti lėšų įsigyti išties kokybišką telefono laikiklį. Vienas svarbiausių reikalavimų, renkantis šią dalį – saugumas ir fukcionalumas. Pirmiausia atkreipkite dėmesį ar laikiklis netrukdys matomumui. Kitas svarbus dalykas – stabilumas. Vargu ar jums suteiks komforto jausmą vairuojant nuolat ant žemės krintantis telefonas? Galiausiai – telefonas turi būti lengvai pasiekiamas vairuotojui. Tai neblaško dėmesio ir, pasinaudoję laisvų rankų įranga, galėsite vairuoti ir kalbėti telefonu tuo pačiu metu, nesukeldami pavojaus savo saugumui.

Dažnai žmonės, ypač vyresniosios kartos telefonų savininkai, įsigiję telefoną, nė nepagalvoja, kaip stipriai gali tam tikros telefonų dalys palengvinti naudojimąsi šiuo susisiekimo aparatu įvairiausiomis sąlygomis. Belieka tik priminti, ką dar galite įsigyti telefonų dalių prekybos vietose:

 • LCD telefonų ekranus;
 • Liečiamus ekranus;
 • Lanksčiąsias jungtis;
 • Telefonų baterijas;
 • Telefonų dėklus;
 • Grūdintus apsauginius stikliukus;
 • Įkroviklius;
 • Atminties laikmenas;
 • Laisvų rankų įrangą;
 • Automobilinius telefonų laikiklius;
 • Asmenukių lazdas ir kt.

Panašūs straipsniai

1 Comment

 1. Labai įdomu, ačiū už pasidalinimą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *