5 patarimai lengvesniam papuošalų pasirinkimui

Juvelyriniai dirbiniai visuomet turėjo, turi ir turės didžiulę įtaką kiekvienos iš mūsų įvaizdžiui. Neretai vos vienas tinkamai pasirinktas juvelyrinis dirbinys gali akimirksniu net ir pačiam pilkiausiam įvaizdžiui suteikti daugiau ryškumo ir žavesio. Todėl, kai papuošalai yra tokie svarbūs stiliaus elementai, labai svarbu žinoti, kaip juos tinkamai pasitelkti.

Derinkite skirtingus papuošalus

Kai kurios iš mūsų yra linkusios orientuotis tik į konkretaus stiliaus, dizaino, spalvos ar dizainerio juvelyrinius dirbinius. Tačiau dažniausiai tokios „taisyklės“ yra laikomasi manant, jog priešingu atveju bus padaryta daug stiliaus klaidų. Laimei, situacija yra visiškai priešinga. Jei norima suformuoti šiuolaikišką ir žavingą stilių, nevertėtų baimintis pasitelkti juvelyrinius dirbinius, kurie yra skirtingų spalvų, įvairių formų, nevienodo dydžio ir netgi pagaminti iš skirtingų tauriųjų metalų. Ir taip, jūs būsite visiškai teisios, jei teigsite, kad anksčiau nebuvo įprasta derinti skirtingus tauriuosius metalus, tačiau šiomis dienomis ši taisyklė yra atgyvenusi ir nebetaikoma. Todėl jei jūs tarpusavyje drąsiai derinsite skirtingus papuošalus, kur kas lengviau pasieksite norimą rezultatą.

Papuošalų sluoksniavimas

Ar kada nors buvote girdėjusios apie juvelyrinių dirbinių sluoksniavimą? Ne? Jums niekuomet neteko to daryti formuojant savo išskirtinį įvaizdį? Tuomet dabar būtų pats metas pakeisti savo stiliaus formavimo įpročius ir nepamiršti apie papuošalų sluoksniavimo galią. Žinoma, galbūt iš pirmo žvilgsnio papuošalų sluoksniavimas jums skamba kaip pernelyg iššaukiantis stiliaus sprendimas, tačiau jei jūs visą tai atliksite tinkamai, jums bus gerokai lengviau suformuoti išskirtinį ir akį traukiantį įvaizdį.

Be abejo, juvelyrinių dirbinių sluoksniavimas yra neatsiejamas ir nuo saiko. Tai reiškia, kad niekuomet nevalia persistengti. Jei formuodamos savo įvaizdį norite pasitelkti tokį sprendimą, turėtumėte apsispręsti, kokios rūšies papuošalus sluoksniuosite. Pavyzdžiui, jei nusprendėte, kad šį kartą rinksitės kaklo papuošalus, tuo pačiu metu neleiskite sau pradėti sluoksniuoti ir apyrankių. Sluoksniuojami papuošalai pritrauks didelį dėmesį, todėl jūs tikrai nenorite, kad jūsų įvaizdis taptų chaotiškas.

Papuošalai konkrečioms progoms

Būtina suprasti, kad kiekvienas pasitelkiamas papuošalas turi labai didelę įtaką mūsų įvaizdžiui. Tai reiškia, kad kiekvieną norimą pasitelkti papuošalą mes taip pat turėtume pritaikyti ir konkrečiai progai. Juvelyriniai dirbiniai, kuriuos mes nusprendžiame pasitelkti formuodamos savo išskirtinį įvaizdį, privalo būti ne tik gražūs ir derantys prie kitų mūsų stiliaus detalių, tačiau taip pat turi būti ir labai praktiški. Pavyzdžiui, jei jūs bandote suformuoti savo įvaizdį, kuris puikiai tiktų darbovietėje, jokiu būdu neturėtume sau leisti pasirinkti pernelyg didelių, per daug palaidų ir garsiai skambėti galinčių papuošalų. Taigi, svarbu užtikrinti, kad papuošalai atitiktų konkrečią progą.

Papuošalų koordinavimas

Kuo daugiau papuošalų turėsite, tuo sudėtingiau jums taps priderinti juos prie savo įvaizdžio, nes kaskart imsite sau kelti daug klausimų. Jei norite viso to išvengti, jums vertėtų pradėti savo turimus papuošalus tinkamai koordinuoti. Tai reiškia, kad jei juos suskirstysite atsižvelgiant į skirtingus tauriuosius metalus, skirtingas formas, spalvas ir juvelyrinių dirbinių rūšis, atrasti tai, kas jums geriausiai tiktų, taps kur kas lengviau.

Koks yra jūsų pagrindinis tikslas

Kaskart, kai bandysite atrasti papuošus, kurie tiktų jūsų įvaizdžiui, jūs turėtumėte būti pagalvojusios ir apie savo pagrindinį tikslą. Kaip jau buvo minėta, papuošalų pagalba jūs galite savo įvaizdžiui labai lengvai suteikti daugiau išskirtinumo ir žavesio, tačiau lygiai taip pat netinkamai pasirinkusios papuošalus galite reikšmingai pakenkti savo stiliui. Todėl prieš nuspręsdamos, kas jums tiktų geriausiai, pagalvokite apie norimą pasiekti tikslą.

Daugybę naudingų patarimų apie juvelyrinius dirbinius rasite https://ziedelis.lt/blog.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *