Nešiojami kompiuteriai verslui

nesiojami kompiuteriai

nesiojami kompiuteriaiJei jūsų verslas nori nuo stacionarių kompiuterių pereiti prie nešiojamų, šis straipsnis – kaip tik jums. Su tokia problema, greičiau – dilema, susiduria daugybė verslininkų. Galime jiems kai ką patarti, kaip kolega kolegai.

Nešiojami kompiuteriai – puiki investicija. Pagalvokite – jūsų darbuotojai gali dirbti iš namų, jei jiems kyla poreikis. Nesvarbu, kodėl jie turėtų dirbti namuose. Tai gali būti nežymi liga, susirgę vaikai, kiti asmeniniai reikalai, dėl kurių jis turi atsiprašyti iš darbo. Kai turite nešiojamuosius kompiuterius, tai nebeatrodo didelė problema – su tam tikromis užduotimis darbuotojai gali susitvarkyti per pora valandų tiesiog iš namų. Kitą dieną atvykę į darbą jie tiesiog pratęs darbus ir visi bus patenkinti. Nešiojami kompiuteriai – šiuolaikinio verslo ir darbo principus ginanti darbo įrankių grupė.

Kokius nešiojamus jums reiktų įsigyti, kad visiškai pakeistumėte esančius stacionarius kompiuterius? Pateiksime keletą patarimų:

  • Pilna klaviatūra. Ieškokite nešiojamųjų su pilna klaviatūra – kur skaičiai yra dešinėje pusėje, kaip ir normalios ant stalo statomos klaviatūros. Taip patogiau pildyti Excelio lenteles ir darbuotojas dirba efektyviau.
  • 13-15 colių įstrižainės ekranai. Kaip žinote, yra ir 10 colių įstrižainės ekranų, tačiau tai daugiau pramoginiai kompiuteriai paaugliams ir jaunimui, o ne darbui. Jei daug reikia rašyti, rinkitės 15 colių ekranus. Jei tik techniniai darbai ir prezentacijos – 13 colių. Kodėl? 13 colių ekranus turintys nešiojami kompiuteriai turi ilgiau veikiančias baterijas. Rašyti patogiau, kai didelis ekranas, todėl ir rekomenduojame 15 colių ekranus.
  • SSD diskas. Pasistenkite, kad nešiojamas kompiuteris būtų su SSD disku. Jis bus greičiausiai nedidelis – 128 arba 256 GB talpos, tačiau to užtenka. Reiktų daugiau pasitikėti debesies sprendimais ir verslo dokumentus laikyti būtent ten. Praverčia, kai nešiojamąjį pavagia arba jis sugenda, nes duomenys saugiai lieka. SSD diskas yra atsparesnis išoriniam poveikiui, todėl būsite tikri, kad duomenys jame nepradings. Be to su tokiu disku greičiau veikia programos.
  • Galingesnis procesorius. Jei vienu metu mėgstate dirbti su keliomis programomis, rinkitės galingesnio procesoriaus kompiuterius. i-5 tikrai pakankamas, i-7 – tikras lobis. Tiks ir i-3, tačiau pasižiūrėkite jo modelį. Aišku, jei dirbate su grafikos programomis, reiktų ir geresnės vaizdo kortos. Visa tai gali kiek pabranginti kompiuterį.
  • Reikalingos jungtys. Nešiojami kompiuteriai paprastai turi 2 USB ir 1 HDMI jungtis. Jei dažnai nešatės kompiuterį į prezentacijas, pasižiūrėkite, kad jis turėtų dar ir VGA jungtį, nes ne visi projektoriai dar turi HDMI jungtis. Daugiau USB jungčių reiškia, kad galite vienu metu prijungti pelytę, nešiojamą išorinį diską arba kitą išorinį įrenginį, pasikrauti savo išmanųjį telefoną.

Verslui skirti kompiuteriai didžiausios el. parduotuvės Lietuvoje Pigu.lt duomenimis kainuoja ne taip jau daug – apie 450-500 eurų. Atkreipkite dėmesį į tai, kokia operacinė sistema įdiegta (rekomenduojama Windows 10).

https://www.youtube.com/watch?v=ZC-d5aiZBp8

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *