Kodėl skolų išieškojimas tapo toks svarbus šiomis dienomis?

Pamenu, yra tekę dirbti įmonėje, kur kiekvieną rytą, išgėrusi savo rytinį kavos puodelį prie didžiulio ąžuolinio stalo, ateidavo prie manęs ne itin maloniai nusiteikusi buhalterė ir pateikdavo dar šviežiais spausdintuvo rašalo dažais kvepiantį (man tuo metu atrodė visai kitaip) ilgiausią sąrašą įmonių, kurios vis dar yra skolingos vienokią ar kitokią sumą pinigų. Sumos būdavo pačios įvairiausios. Vienos įmonės patingėdavo (tikrai, kodėl sunku atlikti tą menką pavedimą?) pervesti vos kelių eurų pavedimą, o kitoms per ilgą laiką susikaupdavo ne vienas tūkstantis įsiskolinimų. Daugybę rytų matydavau vis tas pačias įmones, įmonių sąrašas labai retai keisdavosi. Kartais norėdavosi net imti ir pervesti iš savo sąskaitos tų kelių ar keliasdešimt eurų siekiančias skolas. Bet tai mažiausias galvos skausmas. Skaudžiausia vis skambinti toms nemokioms įmonėms ir priminti apie nesumokėtą skolą. Pirmi skambučiai – tai dar gražūs priminimai. Vėliau – noras kalbėti su buhalterėmis ir skolų likučių derinimas (gal įsivėlė klaida, pinigai ne ten pervesti ir kiti buhalteriniai niaunsai).

Laikui bėgant buvo sulaukiama vis daugiau įmonių, kurioms skolų išieškojimas yra pagrindinis darbas, pasiūlymų padėti su turimais įsiskolintojais. Jeigu įmonė dirba ne vienerius metus, jos apyvarta auga, reikalų daugėja, tad labai didelė tikimybė, kad gali tekti susidurti ir su skolininkais. Skolas būtina ne tik išieškoti, bet sėkmingai įmonei gali būti reikalingas ir skolų administravimas. Šio proceso metu su skolomis dirbanti įmonė užsiima būtent Jūsų įmonei reikalinga sisteminga skolų prevencija,taip pat ikiteisminiais ir teisminiais išieškojimais.

Puikiai pamenu tą dieną, lyg vakar tai buvo nutikę, kai buvusioje įmonės buhalterė nebeatėjo iki mano darbo stalo su įmonių, skolingų vienokią ar kitokią sumą, sąrašu. Tuo metu mane varginęs žodinis skolų išieškojimas tapo nebe mano rūpesčiu ir galvos skausmu. Buvo nuspręsta imtis strateginių veiksmų ir pagalbos kreiptis į skolų išieskojimo profesionalus. Internete paieškojus tokių įmonių sąrašas nėra trumpas. Jei skolininkų visur daugėja, reikalingos ir įmonės, padedančios šiuos skolininkus susimokėti joms priklausomus įsipareigojimus. Mintyse padėkojau tam, kas priėmė sprendimą man nebevargti su skolų “išmušinėjimais”. Taip rezultatas buvo pasiektas efektyviau ir greičiau.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *