Detalės, kurias verta įsigyti kartu su grandininiu pjūklu

Naujas grandininis pjūklas nereikalauja remonto darbų, tačiau jis laikui bėgant dyla. Susidėvėję detalės, kaip grandinė, pjovimo juosta, karteris, oro filtrai, alkūninis velenas, karbiuratorius, kuro sistema ir kitos keičiamos naujomis. Suremontuoti pjūklai tarnauja daug metų. Šiame straipsnyje aptarsime, kokios yra pjūklų dalys ir kam jos reikalingos.

1. Grandinė ir pjovimo juosta. Tai pagrindinės pjovimo mechanizmo dalys. Grandinėms reikalingas reguliarus galandimas ir įtempimas. Sudilus vienai pjovimo juostos pusei, rekomenduojama ją apversti. Sudilus abejoms pusėms teks įsigyti naują juostą.

2. Tepalo dangteliai užtikrina saugumą tarp filtruotos ir nefiltruotos alyvos.

3. Karteris reikalingas variklio alyvai surinkti, montuojamas po vidaus degimo variklio valdymo bloku.

4. Alyvos siurblys užtikrina alyvos tiekimą pjūklo grandinei ir kitoms dalims.

5. Duslintuvas mažina triukšmą bei išmetamų nuodingų medžiagų kiekį.

6. Sankabos dalys – būgneliai, būgnelių guoliai, smagračiai.

7. Užvedimo starteriai reikalingi pjūklo paleidimui.

8. Kuro bakai, kamščiai, tarpinės, ventiliai skirti saugiam kuro naudojimui.

Jeigu jums reikalingos sankabos dalys, karbiuratoriai, grandinės, juostos, karteris ar kitos pjūklo dalys, jas galite rasti internetinėje parduotuvėje agropartsbaltija.lt.

Patikima internetinė parduotuvė detalėms įsigyti

Šioje internetinėje parduotuvėje įsigysite reikiamas patikimas pjūklų, sodo technikos dalis ir priedus. Joje rasite daugiau nei 100 įvairių prekės ženklų technikos detalių. Tai karteriai, variklių, sankabos, kuro sistemų dalys tokių žinomų prekės ženklų kaip „Husqvarna“, „Honda“, „MTD“ technikai. Taip pat atstovaujama mažiau žinomiems gamintojams: „Linder“, „Lux“, „Motec“, „Mimir“, „O.K“, „Powermax“, „Raifeisen“, „Rally“, „Sunline“, „Tigara“, „Toto“ ir kt.

Internetinė parduotuvė skirta ir profesionalams, dirbantiems su galinga technika, ir nuosavų sodybų šeimininkams. Pavyzdžiui, vien „Huqvarna“ technikai galime pasiūlyti detales daugiau nei 150 modelių pjūklams, sodo traktoriukams, žoliapjovėms. Taigi, pasinaudokite mūsų paslaugomis, jei valdote galingą ir profesionalų „Husqvarna“ pjūklą. Žmonėms, kurie naudoja techniką tik retkarčiais ir turi mažesnės galios, kinietišką įrankį taip pat galime pasiūlyti įvairių prekių, kaip karteris, oro filtrai, varomoji žvaigždutė, uždegimo žvakė ir kt.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *