Kaip sėkmingai suorganizuoti bernvakarį?

bernvakario-organizavimas

Bernvakario organizavimas yra didelė garbė, bet kartu ir didelis iššūkis. Su daugybe puikių bernvakario idėjų, Jūs turėsite didelę laisvę, kaip pritaikyti šią specialią dieną, kuri puikiai tiktų Jūsų draugui. Kad ir ką beorganizuotumėte, vadovaukitės šiais patarimais, kad viskas vyktų sklandžiai.

Pakvietimai ir bendravimas

Jeigu dalyvių grupę sudarys geriausi draugai nuo mokslo laikų, tuomet ši dalis lengviausia. Viskas komplikuojasi, jeigu reikės sukviesti draugus nuo vaikystės laikų iki darbo kolegų. Jūs taip pat turite išsiaiškinti ar būsimasis jaunikis nori kviesti savo tėtį ar kitą šeimos narį.

Atminkite, kuo didesnis vakarėlis, tuo sunkiau organizuoti, tad mėginkite jį padaryti lengvai valdomu. Kai turėsite vardų sąrašą, laikas pradėti skambinėti, rašyti elektroninius laiškus, kurti Facebook grupę ar bet ką kitą, kas padėtų susisiekti su visais dalyviais. Tik įsitikinkite, kad su kiekvienu jų galėsite lengvai susisiekti.

Kreipkitės į grupę

Kaip pagrindiniam organizatoriui tikriausiai labai vilioja pradėti planuoti svajonių vakarėlį, tačiau atsiminkite, kad jaunikis yra pagrindinis vyras, ir atsižvelkite į visos grupės įvairius pomėgius. Ar kas nors pasidalino savo mintimis, kaip gerai praleisti laiką? Ar visi galės tai sau leisti? Norint išvengti ginčų, visų pirma pasidalinkite mintimis su grupe ir nustatykite kiekvienam tinkamą biudžetą.

Vieta, vieta, vieta

Savaitgalis užsienyje būtų puikus būdas praleisti bernvakarį, bet ar kiekvienas tai gali sau leisti? Jeigu laikas ir pinigai yra problema, rinkitės vietą arčiau namų. Tuomet turite pasirūpinti transportu. Jeigu traukiniai ar autobusai nevažiuoja į tą pusę, visuomet galite samdytis taksi ar vairuotoją su autobusiuku, kad pavėžėtų. Netgi jei tai būtų vietinis baras, turite suplanuoti, kaip ten pateksite ir grįšite.

Suorganizuokite užsiėmimų

Nesitikėkite, kad visi tiesiog susirinks ir gerai praleis laiką. Suplanuokite šiek tiek veiklos bernvakariui, nesvarbu kas tai būtų: viktorina ar visos dienos išvyka. Populiariausios bernvakario idėjos yra adrenalino kupini nuotykiai, tokie kaip šuoliai su parašiutu, dažasvydis, ar keturačiai. Galite rinktis mažiau aktyvius užsiėmimus, kaip ekskursija į alaus daryklą ar viskio keliais. Jeigu tai barų ir klubų naktis – vis vien pasidarykite veiksmų planą ir nuspręskite, kur eisite, bei iš anksto nusipirkite bilietus. Taip pat gera mintis suplanuoti kitos dienos rytą.

Būkite šalininkas, o ne lyderis

Kažkas turi suorganizuoti vakarėlį, tačiau visi kiti nori žinoti, ką jiems reikia daryti. Leiskite visiems žinoti, kad Jūs įdėjote daug darbo į šio vakarėlio organizavimą, o jie tegul atsiskaito su Jumis pavaišindami alumi. Nereikalaukite, kad viskas būtų taip, kaip Jūs norite, nes taip nebus! Bernvakaris suplanuotas, o diena bus puiki, tačiau turite šiek tiek atsitraukti ir pasilinksminti – nevadovaukite nuo pat pradžių. Atsiminkite: viskas turi suktis aplink būsimą jaunikį ir smagaus laiko praleidimą.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *