Kuo lietuvius taip traukia baidarių nuoma?

baidarių nuoma

baidarių nuomaAtėjus vasarai viena populiariausių pramogų lietuvių tarpe – baidarių nuoma. Aktyvų laisvalaikį mėgstantys lietuviai vis dažniau mauna ne prie jūros ar tuščias gulinėti prie ežerų, o linksmai ir turiningai praleisti laisvalaikį.

 Plaukimas baidarėmis – aktyvus poilsis, pažeriantis nemažai įspūdžių ir patirčių. Dažnai tiems, kurie svarsto, koks geriausias būdas pailsėti vasarą, tenka pripažinti, jog baidarės – tikrai puikus pasirinkimas. O svarbiausias argumentas  yra tai, kad baidarės tiesiog puikiai tinka patiems įvairiausiems žmonėms.

 Norintiems sutaupyti

Deja, tačiau atostogų pramogos nėra labai pigus dalykas. Daugelis žmonių atostogoms taupo ištisus metus ir tai atostogaudami vėliau negali sau leisti visko, ko iš tiesų norėtų. Todėl baidarių nuoma gali būti puikus atostogų pasirinkimas. Todėl, kad tai tikrai nebrangi pramoga. Už baidarę dažniausiai reikia sumokėti vos keliasdešimt litų. Telieka atvažiuoti iki stovyklavietės, atsivežti šiek tiek užkandžių ir palapinę. Taigi išlaidos tikrai nedidelės. O patirtis – neįkainojama.

 Saugantiems šeimos židinį

Dažnai rūpestingi tėveliai suka galvas, kaip reikėtų leisti atostogas, kad ir jiems būtų smagu, ir vaikai turėtų, ką veikti. Todėl sprendžiant šį klausimą, baidarės gali būti puikus pasirinkimas. Daugelyje baidarių punktų vaikams nuo 5 metų jau leidžiama plaukti kartu su tėvais. Taigi plaukimas baidarėmis gali būti puiki idėja šeimos atostogoms. Tėveliai gali atsipalaiduoti ir mėgautis aktyviu poilsiu, o vaikai išvykos metu nenuobodžiauja ir patiria naujų įspūdžių. Tai tikrai geresnė idėja nei kol tėvai atostogauja, tūnoti pas močiutę kaime.

 Besigrožintiems gamta

Kartais tenka spręsti klausimą, keliauti atostogų į gamtą, ar geriau į didmiestį kaimyninėje šalyje? Tiems, kurie mėgsta atostogas gamtoje ir natūralumą, baidarių nuoma yra puiki pramoga vasarai. Nes ne tik todėl, kad galite miegoti palapinėje, džiaugtis vakarine vėsa ir laužo šviesa, bet ir stebėti gamtos grožį viso plaukimo metu. Dažniausia baidarėmis galima praplaukti tokiose vietose, kur pėsčiomis net neatvyktumėte. Jei plauksite regioniniame ar nacionaliniame parke tikrai galėsite džiaugtis unikaliais vaizdais visos kelionės metu. Puiki proga atsidurti dar arčiau gamtos, pasisemti naujų įspūdžių, o ir pasidaryti dar kelis nepamirštamus kadrus nuotraukų albumui.

 

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *