Į Daniją keliaukite komfortiškai

Danija – apie 1800 kilometrų nuo Lietuvos nutolusi nedidelė šalis. Šioje šalyje valstybė daug dėmesio skiriama šeimoms, visuotinai priimtas lygybės propagavimas, solidarumas, sąžiningumas, darbo etika, socialinis teisingumas, viešųjų vietų tvarka. Danija dažnai traktuojama kaip laimingiausia pasaulyje tauta. Galbūt tai vienas iš aspektų, kodėl mūsų šalies piliečiai taip masiškai traukia į Daniją laimės ieškoti? Tiesa, Danijoje nėra taip lengva įsidarbinti, kaip pavyzdžiui, Didžiojoje Britanijoje ar Vokietijoje, tačiau tie, kurie įsidarbina ir vertina ne tik pinigus, bet ir patogų gyvenimą tarp visiškai priešingo lietuviams mentaliteto žmonių, lieka čia ilgesniam laikui.

Nemažėjant emigracijos mastams, keleivių ir siuntų pervežimo paslaugas siūlančios įmonės bei fiziniai asmenys nesiskundžia savo paslaugų pasiūla. Dideli išlieka ne tik keliaujančių žmonių srautai, tačiau ir persiunčiamų siuntų. Danijoje gyvenantys lietuviai dažnai siunčia siuntinius Lietuvoje likusiems šeimos nariams ar draugams, o gyvenantieji čia, Lietuvoje, savo ruožtu, siunčia dovanas ir gėrybes Danijoje gyvenantiems artimiesiems.

Kai kelionė trunka ilgesnį laiką, o šiuo atveju – apie parą, tai labai svarbūs tokie aspektai: kokiu automobiliu keliaujama, kokiais keliais, kas vairuoja, kokie saugumo užtikrinimo būdai garantuojami ir pan. Siekiant suburti kuo platesnį lojalių klientų ratą, reikia užtikrinti visus minėtus kriterijus.

Vežu į Daniją http://www.idanija.eu/ naujais mikroautobusais „Opel Movano“, kuriuose keleiviai jaučiasi patogiai ir komfortiškai. Atsižvelgiant į tai, kad sėdėjimo patogumą lemia žmogaus ūgis, stambumas, taip pat sveikatos problemos, pavyzdžiui, nugaros skausmai, mikroautobusuose sumontuotos viena nuo kitos nepriklausančios sėdynės, todėl jas keleiviai gali atsilenkti kaip kiekvienam yra patogiausia. Jei keliaujame šiltuoju metų laiku, tai kelionės metu maloniai vėsint kondicionierius, o jei keliaujame šaltuoju metų laiku, tai žiemos žvarba bus tikrai nesvarbi, nes mikroautobusuose veikia patikima ir kokybiška šildymo sistema. Galbūt Jus neramina, kad visą parą truksianti kelionė prailgs? Skubame patikinti, kad ir tuo pasirūpinome – mikroautobusuose įmontuota vaizdo aparatūra, todėl važiuodami galėsite žiūrėti filmus.

Vežu į Daniją saugiai, nes saugumas – vienas svarbiausių principų. Visos kelionės metu transporto priemonė ir keleiviai yra apdrausti. Mikroautobusus vairuoja tik patyrę ir kompetentingi vairuotojai, gebantys pademonstruoti profesionalumą ir patogiomis, ir ekstremaliomis važiavimo sąlygomis. Siekiant Jūsų pasitikėjimo ir orientuojantis į atsakomybę prieš savo klientus, vežu į Daniją legaliai ir galiu pateikti visus legalią veiklą patvirtinančius dokumentus.

Vežu į Daniją ne tik keleivius, bet ir siuntas. Todėl jei norite perduoti siuntinį Danijoje gyvenantiems artimiesiems ar draugams, pasirūpinsiu saugiu siuntos gabenimu. Siuntos svoris – iki 40 kilogramų. Iš Lietuvos išvykstame tris kartus per savaitę: antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais, o iš Danijos į Lietuvą: trečiadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais. Kelionės pradžios taškas Lietuvoje – bet kuri Jums patogi vieta. Danijoje keleiviai pristatomi iki pageidaujamos vietos.

Norintys vykti maršrutu Lietuva–Danija arba Danija–Lietuva gali užsiregistruoti kelionei telefonu arba pasinaudoję registracijos forma (joje nurodykite savo vardą, pavardę, kontaktinį telefoną ir savo klausimus ar pageidavimus). Registruotis internetu – paprasta ir tikrai patogu.

Kelionės kaina vienam keleiviui:

  • Lietuva–Kopenhaga – 450 LTL / 130 EUR / 1000 DKK;
  • Lietuva–žemyninė Danijos dalis – 350 LTL / 100 EUR / 800 DKK.
  • Siuntos kaina:
  • Siuntoms, kurių svoris viršija 40 kg ir negabaritinių krovinių pervežimo kainos derinamos individualiai.
  • Lietuva–žemyninė Danijos dalis, Kopenhaga – 100 LTL / 30 EUR / 250 DKK;

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *