Slenkančios sistemos leido įgyvendinti moterų svajones

Visos mažos mergaitės mėgsta įlįsti į drabužių spintą ir įsivaizduoti, jog tai atskiras kambarys, kuriame jos gali būti mažomis princesėmis, matuotis mamos sukneles ir batelius. Laikas bėga, mažosios princesės tampa žaviomis damomis, o noras įlįsti į spintą niekur nedingsta, tik tos spintos tam per mažos. Todėl nenuostabu, jog atsiradus drabužinių madai ir galimybėmis jas lengvai bei nebrangiai įsirengti, visos moterys jų įsigeidė – juk tai tarsi vaikystės svajonės išsipildymas! Ir visa tai dėka paprasčiausios slenkančios sistemos atsiradimo.

Drabužinės – tai didelė spinta į kurią galima įeiti. Dažniausiai įeinama per vidurį, o viduje U formos lentynos, pakabos, stalčiai, kuriuose sudėti visi rūbai ir kiti reikalingi daiktai. Turint pakankamai erdvės, drabužinėje galima įsirengti ir veidrodį bei patogią vietą persirengti. Žinoma, tam atitinkamai turi būti įrengtas ir apšvietimas, kad būtų pakankamai šviesu ir galima būtų viską rasti.

Anksčiau dideliuose namuose drabužinės buvo atskiras kambarys – sumūrytos sienos, medinės durys. Realiai tam reikia pakankamai didelių namų, jog juose būtų galima įrengti drabužinę, kuri vis dėl to labiau primindavo sandėlį. Šiuo metu tam pačiam rezultatui pasiekti užtenka mažiau darbo, medžiagų ir vietos. Drabužinė įrengiama atskyrus esamo kambario dalį su slenkančios sistemos durimis. Nereikia nieko mūryti, griauti, kas išties supaprastina visą procesą. Slenkančios sistemos tai bėgiai kuriais juda lengvos konstrukcijos iš įvairių užpildų pagamintos durys (plokštė), kurios yra lengvos ir puikiai priderinamos prie interjero. Slenkančios sistemos leidžia įrengti įvairaus pločio ir aukščio pertvaras.

Įrenginėjant tokią pertvarą, kuri leidžia įrengti drabužinę, daugiausia dėmesio skiriama pertvarai – stumdomoms durims. Jų dizainas gali būti įvairiausias. Pavyzdžiui, norint jog drabužinės durys susilietų su kambariu ir neišsiskirtų, tereikia panaudoti plokštę, ant kurios užklijuotas toks pat kaip sienos tapetas arba nudažytas tokia pat spalva. Norint vizualiai padidinti likusio kambario erdvę, galima rinktis veidrodinį stiklą. Kambario atspindys duryse itin praplečia erdvę, tačiau nerekomenduojama miegamajame. Stumdomas duris gali puošti ir įmantrus piešinys, ornamentas, taip durys tampa ryškiu akcentu, o ne paprasčiausiomis durimis. Naujiena rinkoje yra Slider stumdomos durys, kurių dėka kambariui suteikiama stilingumo.

Daugiau apie Stumdomas spintas jau rašėme čia.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *