UAB steigimas paprastai ir be streso

UAB steigimasPradedate verslą? Aišku turite puikią idėją ir tikrai per artimiausius metus uždirbsite daugybę pinigų. Bet ar žinote, nuo ko reikia pradėti? Teisingai! Nuo įmonės įsteigimo. Kokią įmonę steigsite – IĮ, MB ar UAB? Dar nežinote? Štai čia ir prasideda tas pirmasis verslininko stresas, kurį patirsite artimiausiu metu ir dideliais kiekiais…

Siūlome rinktis UAB. Taip nušausite daugybę zuikių vienu metu. UAB steigimas yra toks pat, kaip ir kitų verslo formų, kainuoja 199 eurus, o viskas daroma paprastai ir be streso. Žinote, kaip pigiau? Aišku, galite steigti ir patys, bet tada pasiruoškite sugaišti labai daug laiko dokumentų rinkimui ir bandymams įsteigti įmonę. Ar žinote, kokių dokumentų reikia? O kokia tvarka turi būti jie pateikiami „Registrų centrui“?

Stresas yra tas dalykas, už kurio nebuvimą verslininkai moka didelius pinigus. Tai įvairūs sprendimai ir paslaugos verslui. UAB steigimas yra viena iš tokių paslaugų. Kam nervintis ir gaišti laiką, jei tai gali padaryti savos srities profesionalai. Steigiant UAB su finansininkų pagalba, paprastai turite sugaišti 40-60 minučių dokumentams pasirašyti elektroniniu parašu. Steigdami patys sugaišite 10-20 valandų savo brangaus laiko ir nuolatos jaudinsitės, ar viską padarėte tvarkingai. Paskaičiuoti tikrai mokate. Jei jūsų darbo valanda kainuoja 20 eurų, tai įmonės steigimui prarasite 200-400 eurų mažiausiai jau nekalbant apie nervų ląsteles.

Kas čia tokio sudėtingo, paklausite. Pats sudėtingiausias dalykas yra dokumentų surinkimas ir parengimas. Internete pilna įvairių versijų, tačiau kuri iš jų yra tikra ir tinkama? Kitas momentas – nedidelė klaida ir teks kartoti procedūras iš naujo, važiuoti aiškintis įvairioms instancijoms. Kam to reikia? Geriau savo laiką skirkite realiai verslo pradžiai – reklamai, klientų paieškai, savo idėjos gryninimui ir plėtrai. 200 eurų nėra tokie dideli pinigai, dėl kurių reiktų dantimis ir nagais plėšytis, ypač, kai jau ir taip turėsite parodyti 2500 eurų įstatiniam kapitalui.

Tiesa, yra būdas ir UAB steigti nemokamai, tačiau čia prasideda visokių sąlygų mišinys. Pasikonsultuokite su savo finansininkais, kaip tai įmanoma.

Rekomenduojame jiems patikėti savo UAB įsteigimą. Tada tikrai jausitės ramūs ir jūsų verslo pradžia bus maloni. Juk sakoma „gera pradžia – pusė darbo“… Neleiskite kažkokiems popierėliams ir biurokratams visko apkartinti.

 

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *