Durex Performa: kad malonumas jai ir jam ateitų laiku

Durex Performa

Durex PerformaIntymūs santykiai – labai svarbi poros santykių dalis, tačiau šia tema neretai varžomasi kalbėti. Gerai, jei viskas klojasi sklandžiai, tačiau net ir idealiausią gyvenimą netikėtai gali užtemdyti juodas „debesėlis“, pakibęs virš lovos. Kompleksai bei nenoras žodžiais įskaudinti antrąją pusę gali baigtis rimtu konfliktu ar net skyrybomis. Viena dažniausiai pasitaikančių intymių problemų – seksualinio pasitenkinimo nesuderinamumas. Kaip Durex Performa gali padėti pastarąją išspręsti?

Fiziologiškai surėdyta, jog vyrai orgazmą dažniausiai pasiekia greičiai nei jų partnerės. Ne kiekvienam vyrui, apakintam malonumo (o gal kaltinti reikėtų savanaudiškumą ar paprasčiausią nesupratingumą?), ateina į galvą, jog reikia pasirūpinti ir savo moters „pakylėjimu į aukštumas“. Kurį laiką pastarosios gali su tuo taikytis (juk kantrumas – vos ne nacionalinis lietuvių moterų bruožas), tačiau ilgainiui malonumo nebuvimas gali pasiekti epogėjų: vienus tai priveda prie nuolatinių barnių, kitus – skyrybų ar trečio asmens įsipainiojimo. Išvengti to gali būti visai nesudėtinga (aišku, jei pernelyg greita ejakuliacija nėra susijusi su rimtesniais negalavimais, dėl kurių būtina kreiptis į specialistus).

Pirmasis žingsnis – išsikalbėti ir suvokti problemos esmę

Moteris turi suvokti, jog ji – lygiavertė poros dalis, o ne vyro pasitenkinimo priemonė. Seksas abiem pusėms turi teikti malonumą. Reikia nebijoti atvirai išsakyti, kokie aspektai netenkina. Būtina įsisąmoninti, jog pernelyg greitas baigimas – skaudi tema vyrams, tad dialogas turėtų būti plėtojamas atsargiai, pabrėžiant, jog tai nėra kažkokia liga, bet fiziologiškai nulemta tendencija.

Antrasis žingsnis – imtis priemonių

Durex Performa prezervatyvai ne tik apsaugo nuo neplanuoto nėštumo bei rizikos užsikrėsti lytiniu keliu plintančių ligų, tačiau taip pat yra orientuoti į lytinio akto prailginimą. Durex Performa paslaptis slypi dvigubame lubrikavime: išorinė pusė ištepta įprastu, o vidinė – benzokaino lubrikantu, kuris yra skirtas erekcijos atitolinimui. Pasinaudokite šia maža gudrybe – tai gali padėti jūsų santykiams pajudėti iš sąstingio. Didesnio efekto pasiekti padėti gali ir kitos smulkmenos, prisidedančios prie santykių paįvairinimo: romantiška vakarienė, masažas, pozų paįvairinimas bei, kaip minėta – atvirumas bet kokiu klausimu.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *