Metalo supirkimas ir pardavimas – ne tik pelną nešanti, bet ir pasaulį gelbstinti veikla

aliuminio kainaNaujomis plytelėmis grįstas kiemo takas ir egzotiški sodo augalai nesuteiks aplinkos eksterjerui pageidaujamo grožio, jei vienur ar kitur mėtysis metaliniai rakandai – kibirai, skarda, automobilio profiliai ir panašūs daiktai, kažkada ištikimai tarnavę ir atlikę savo funkciją, tačiau dabar jau akivaizdžiai baigę „kadenciją“ ir nebetinkami naudoti. Metaliniais rakandais užgriozdintas kiemas – itin dažnas vaizdelis kaimuose pas pagyvenusius žmones, o ypač tuos, kurie kaupia daiktus it turėdami rimtą psichologinį sutrikimą. Tai, kas gadina kiemo grožį ir yra ne kas kita kaip šiukšlės, gali virsti…papildomomis pajamomis. Aliuminio kaina šį parduodant šiuo metu yra tikrai nemaža, tad apsukrūs asmenys nepraleis progos užsidirbti. Tai galite padaryti ir jūs, o jei metalo kaina nevilioja, tikrai atsiras asmenų, kuriems jūsų nebetinkami naudoti daiktai pravers.

Klaidingas įsitikinimas, jog, dėl visuomenėje vyraujančio požiūrio, metalo pardavinėjimas yra gėdinga veikla. Nieko smerktino, jei parduodi sau nebereikalingus ar iš kitų žmonių gautus metalinius daiktus, priešingai, toks elgesys naudingas net keliais aspektais (kas kita, kai kalba eina nelegalią veiklą, susijusią su svetimo turto vagystėmis):

  • Pelnas. Aliuminio kaina, dėl šio metalo savybių tinkamumo perdirbimui ir su tuo susijusios aukštos paklausos rinkoje, šiuo metu yra tikrai aukšta. Kuo daugiau metalo laužo atgabensite į supirkimo punktą ar atiduosite jo išsivežti atvykusiems metalo supirkimo įmonės darbuotojams, tuo daugiau pinigų uždirbsite. Aišku, galite kaupti laužą, tikintis, jog metalo kaina vieną dieną šoktels į neregėtas aukštumas, tačiau šis procesas – tarsi loterija, kurios rezultatų negali prognozuoti.
  • Švara vietiniu mastu. Ten, kur kelis metus numestas gulėjo senas automobilio kapotas, galėsite pasodinti gėlių lysvę ar įsirengti pavėsinę. Ir net jei nieko nedarysite, švari, tuščia vieta atrodys kur kas geriau nei senais rakandais užgriozdintas kampas.
  • Švara globaliu mastu. Jei metalo kaina būtų tokia žema, jog nebeapsimokėtų šio rinkti ir priduoti į metalo supirkimo punktus, kur kas liūdnesnis vaizdelis, švaros atžvilgiu, būtų ne tik nuosavame kieme, gatvėje ar mieste, bet ir žvelgiant viso pasaulio mastu.

Kol metalo laužas mėtosi pakampėse, šis yra šiukšlė, teršianti gamtą ir sąlygojanti visus su tuo susijusius neigiamus padarinius. Pridavus šį į metalo supirktuvę, galima ne tik uždirbti, bet ir prisidėti prie pasaulio grožio bei švaros.

 

 

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *