Masturbatorių tipai: renkamės geriausią

Jeigu norite pajusti kuo daugiau malonumo ne tik su kitu žmogumi, tačiau taip pat ir su savimi – tokiu atveju Jūsų malonumui reikalingi masturbatoriai, kurie yra labai įvairūs, tad kiekvienas ir kiekviena ras tai, kas jam labiausiai tinka.

Šiuo metu rinkoje siūlomi masturbatoriai yra labai įvairūs ir geriausia ieškoti Jums labiausiai tinkamo – internete. Tai ne tik pagreitins paieškas, tačiau galėsite džiaugtis ir kur kas mažesnėmis kainomis, kadangi pamatyti akcijas bus galima paprasčiau.

Nurodysime dažniausius masturbatorių tipus ir galbūt šis straipsnis sukonkretins Jūsų paieškas.

  • Penio movos.

Vyrams bene labiausiai tinka ir patinka penio movos, kurios padeda masturbacijos metu jaustis taip gerai, tarsi užsiimate seksu su moterimi. Jų tipų pasiūla yra labai plati. Nuo didesnių iki mažesnių, platesnių, tokių, kurios kinta savo spalva: natūralių arba tokių, kurios spalvotos, ryškios – kiekvienas gali rasti tai, kas jam kelia pačias geriausias emocijas ir tuo pačiu labiausiai jaudina. Svarbiausia yra rinktis tokias movas, kurios yra pagamintos iš geriausios kokybės medžiagų, kurios yra sertifikuotos.

Reikia, kad jų vidus būtų minkštas, kad jį būtų gera lieti peniu, savo oda, tad tokiu atveju ir lytinio akto imitacija kels tik geriausias emocijas. Galiausiai, kai kurios penio movos yra su specialiais rombeliais, kurie suteikia masturbacijai dar daugiau aštrių potyrių.

  • Vibruojantys masturbatoriai moterims.

Vibratoriai yra bene pats dažniausias ir labiausiai pasirenkamas masturbatorius, kuris tinka moterims. Šiuo metu vibratoriai, kuriuos galima rasti rinkoje, yra tokie įvairūs, kad kiekvienas gali rasti variantą, kuris jam labiausiai tinka. Nuo mažesnių, kurie dažniausiai patinka moterims, kurios dar niekada neturėjo tokios priemonės malonumui, iki didesnių, kurie dažniausiai patinka toms, kurios nebijo išbandyti naujų dalykų. Visada geriausia yra rinktis, kurie turi bent jau kelis masturbavimo intensyvumo lygius. Tai dažniausiai padeda nuo lengvesnio judėti link intensyvesnio ir taip patirti kuo daugiau išvengti bet kokių galimų nemalonių potyrių.

  • Vibruojantys masturbatoriai vyrams.

Lygiai taip pat vibruojantys masturbatoriai yra skirti ir vyrams. Žinoma, esmė yra anga, kuri vibruoja, tad padeda patirti kuo daugiau potyrių. Ir šiuo atveju opcijų yra tiek daug, kad kiekvieno poreikiai bus tikrai patenkinti. Svarbiausia yra rinktis tokius, kurie yra ne tik pačios geriausios kokybės, tačiau taip pat sertifikuoti. Juk tai yra daiktas, kuris reikalauja itin didelės kokybės ir tuo pačiu detalumo apgalvojant – ko Jums reikia ir kas labiausiai tinka.

  • Masturbatorius „Egg“.

Taip pat puiki galimybė vyrams pajusti kuo daugiau dar niekada nepatirtų potyrių yra masturbatorius „Egg“. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nenori investuoti daug pinigų, tačiau taip pat tikisi kuo daugiau potyrių, kurie kels tik pačias geriausias emocijas. Kiaušinio formos masturbatoriai yra labai įvairių paviršių ir būtent nelygumui daugiausia ir kelia emocijų. Jie gali būti su iškilumais, taip pat su įdubimais, žinoma, tinkami naudoti kartu su lubrikantais bei t.t.

Pasiūla yra labai plati, tad būtinai įvertinkite galimybes ir geriausia – išbandykite kuo daugiau skirtingų modelių. Visa tai veda link pačių geriausių emocijų, kurios Jums tikrai patiks. Esame tuo tikri.

  • Sekso lėlės.

Nors dažniausiai teigiama, kad sekso lėlės yra skirtos ir kurtos vyrams, tačiau tai nėra visiškai tiesa. Šiuo metu lėlių pasiūla yra labai plati ir kiekvienas gali rasti tokią, kuri jam labiausiai patinka.

Dažniausiai kaina lemia kokybę, tad siūlome nuspręsti – kiek galite investuoti. Nuo to dažniausiai kinta ir kaina, kuri bus sumokama. Žinoma, visada galima rasti tokias, kurios atrodo realistiškai ir tuo pačiu tokias, kurios dažniausiai pigios ir dažniausiai nedžiugina savo kokybe. Galiausiai atsiminkite, kad sekso lėlės tinka ne tik vyrams, tačiau taip pat ir moterims. Taigi, joms taip pat siūloma susipažinti su modeliais, kurie gali masturbacijai suteikti daugiau gerų emocijų.

  • Dirbtinis penis.

Dar vienas masturbatorius, kuris tinka moterims ir kurį kartais renkasi vyrai – dirbtinis penis. Tačiau jis ne tik kad nevibruoja, tačiau dažniausiai atrodo labai natūraliai ir tai bene labiausiai džiugina. Ypač tuos, kurie renkasi kažką paprasto, natūralaus ir tuo pačiu kokybiško. Svarbiausia rinktis tokius penius, kurie yra pagaminti iš geriausios kokybės medžiagos. Tik tokiu atveju pojūčiai bus labai natūralūs ir dažniausiai norėsis jais mėgautis vėl ir vėl.

Masturbatoriai yra puiki ir labai patogi galimybė pajusti kuo daugiau. Tačiau siūlome nepamiršti, kad juos panaudojus labai svarbu, kad jie būtų tinkamai nuvalomi. Tam geriausia yra rinktis specialius valiklius, priemones, kurie yra tam skirti. Tik tokiu atveju net ir po ilgo naudojimo jie atrodys vis tiek kaip nauji ir tuo pačiu bus galima išvengti infekcijų, kurios kartais kyla dėl to, kad žaislas yra ne naudojamas nešvarus.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *