Geriausiai įvertinti plaukų tiesintuvai

Visose svetainėse geriausiai įvertintos plaukų tiesintuvai  turi keletą bendrų bruožų: visi jie naudoja keramiką ir tai dažniausiai yra plauku tiesintuvas su infraraudonaisiais spinduliais. Nesvarbu, ar jos pagamintos su grynosios keramikos plokštelėmis, ar jose naudojamas keraminis kaitinimo komponentas, pastebėsite, kad geriausiai įvertintose plaukų tiesinimo mašinėlėse visada bus šios nepaprastos medžiagos.

Kodėl taip yra? Keramika pirmoji pakeitė pagrindines metalines plokšteles, kurios buvo kaltos dėl plaukų žalojimo, todėl keramikoms turime būti dėkingi už tai, kad tiesintuvai sparčiai plito rinkoje, nes žmonės ėmė suprasti, kokie greiti ir veiksmingi yra šie įrankiai.

Po keramikos atsirado kitos medžiagos, pavyzdžiui, turmalinas ir titanas, kurios dabar derinamos su keraminėmis plokštelėmis ir suteikia daugiau naudos, nes turmalinas išskiria daugiau neigiamų jonų, o titanas greičiau įkaista.

Tačiau kad ir kiek naujų medžiagų atsirastų, keramika visada bus paklausiausia dėl veidrodiškai lygaus paviršiaus, kuris tolygiai paskirsto šilumą plokštelėse ir užtikrina vienodą temperatūrą, todėl plaukai ištiesinami greičiau ir nenudeginami dėl karštų vietų. Keramika taip pat natūraliai skleidžia tolimus infraraudonuosius spindulius, kurie lemia tolygų keramikos kaitinimą, todėl, kai plokštelės uždedamos ant plaukų, tolimieji infraraudonieji spinduliai švelniai kaitina kiekvieną sruogą iš vidaus į vidų, o ne iš išorės į vidų, kaip įprasta šiluma.

Tai reiškia, kad jautrus išorinis kiekvienos sruogos sluoksnis nebus paveiktas, o kadangi jis labai jautrus, nebus pažeistas. Tolimųjų infraraudonųjų spindulių kaitinimas taip pat uždaro kiekvieną plauko stiebą, kad apsaugotų jį nuo karščio padarytos žalos ir sulaikytų drėgmę, suteikiančią plaukams natūralaus gyvybingo žvilgesio. Kita keramikoje naudojama technologija vadinama jonine – tai garbanojimąsi mažinantis komponentas, kuris neutralizuoja netvarkingą teigiamą krūvį sausuose ir garbanotuose plaukuose, kad plaukai beveik akimirksniu taptų nepriekaištingai glotnūs ir šilkiniai. Tačiau šias technologijas galima visapusiškai įvertinti tik naudojant 100 % grynosios keramikos plokšteles, o ne keramikines dengtas ar aliuminio plokšteles, kuriose naudojama nanokeramikos technologija, nes jos yra prastesnės kokybės ir nebus tokios veiksmingos.

Keramikinis tiesintuvas

Puikus keramikos ir turmalino derinys grasina užimti grynosios keramikos vietą geriausiai įvertintų tiesintuvų viršūnėje dėl to, kad daugiau nei pusė plaukų tiesintuvus naudojančių žmonių turi laukinius, garbanotus, storus arba garbanotus plaukus, o tai, pasirodo, yra turmalino ypatybė. Galinga turmalino jonų technologija kartu su puikiu keramikos kaitinimu ir atsparumu žada išskirtinius rezultatus praktiškai bet kokio tipo plaukams, todėl jis nusipelnė mūsų geriausiai įvertintos plaukų tiesinimo priemonės. Tačiau kaip keramines plaukų tiesinimo priemones verta pirkti tik tada, kai jos yra 100 % grynos, taip ir keraminės turmalino plaukų tiesinimo priemonės yra tokios pačios. Ar jos grynos, sužinosite, kai rasite pistoleto metalo pilkos spalvos plokšteles, pavyzdžiui, tokias, kokios naudojamos „Karmin G3 Salon Pro” ir „Sedu” keramikiniame turmalino tiesintuve.

Iš esmės, jei ieškojote geriausiai įvertinto plaukų tiesintuvo, tai tikėkimės, kad perskaitę šį straipsnį supratote, jog tai keraminis turmalino tiesintuvas, kuriame naudojamos grynosios plokštelės. Nepamirškite ieškoti kintamo karščio nustatymo, ergonomiško dizaino ir geros garantijos, kad užbaigtumėte nepakartojamą šių geriausiai įvertintų plaukų tiesintuvų kokybę.

Patarimai kaip naudoti plaukų tiesintuvą

Vienas iš populiariausių šių dienų plaukų stilizacijos būdų – tiesiog ištiesinti plaukus. Šiandien siūloma daug įvairių plaukų tiesinimo būdų. Plaukus ištiesinti galite kirpyklose, tačiau jei negalite sau leisti reguliariai lankytis kirpykloje, galite rinktis stilizuoti plaukus patys.

Šukuoseną formuoti ir ištiesinti plaukus labai paprasta, nes rinkoje yra daugybė plaukų tiesinimo priemonių. Technologijos iš tiesų suteikė daug privalumų, ypač grožio ir mados srityse. Kai kurie tipiški šių privalumų pavyzdžiai – plaukų tiesinimo priemonių prieinamumas ir paprastumas, kurį jos suteikia tiems, kurie nori formuoti plaukus patogiai namuose ir savo rankomis.

Plaukų tiesintuvas pasirinkimas

Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad „pasidaryk pats” prietaisai reikalauja papildomo atsargumo, kai jais naudojamasi nesant profesionalo. Todėl, jei kada nors nuspręsite naudoti plaukų tiesintuvus namuose, turėtumėte nepamiršti šių patarimų:

Pasirinkite ergonomišką dizainą

Rinkdamiesi plaukų tiesintuvą įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas plaukų tiesintuvas turi labai ergonomišką dizainą. Jis turėtų ne tik ištiesinti plaukus taip, kaip norite. Priešingai, jis turėtų užtikrinti jums komfortą, pasitenkinimą ir paprastą naudojimą. Ieškokite tokių plaukų tiesintuvų, kurie būtų lengvi ir patogūs laikyti. Įsitikinkite, kad jis užtikrina apsaugą nuo jo skleidžiamo karščio.

Jūsų tipui

Naudodami plaukų tiesintuvus įsitikinkite, kad naudojate tokį, kuris tinka jūsų plaukų tipui. Atminkite, kad kiekvienam plaukų tipui yra rekomenduojamas plaukų tiesintuvas. Paprastai ilgesnius plaukus turintiems žmonėms reikėtų naudoti didelės apkrovos plaukų tiesintuvus, o storus plaukus turintiems žmonėms – plaukų tiesintuvus su aukštesniais temperatūros nustatymais.

Patikrinkite šilumos paskirstymą

Naudodami plaukų tiesintuvą būtinai patikrinkite, ar karštis pasiskirstęs per visą įrankio ilgį. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurių plaukų tiesintuvų plokštelių temperatūra yra nevienoda. Tai ypač būdinga plaukų tiesintuvams su metalinėmis plokštelėmis. Naudojant netolygią šilumą plaukai bus tik netinkamai ištiesinti, jei ne visiškai pažeisti.

Nenaudokite plaukų tiesintuvo kasdien

Nepamirškite, kad jūsų plaukai turi išlaikyti natūralią drėgmę. Jei kasdien naudosite plaukų tiesintuvą, jis gali formuoti jūsų plaukus, tačiau ilgainiui juos pažeis. Per didelė arba ilgai trunkanti šilumos koncentracija plaukus tik išsausins, o sausi plaukai atrodo nuobodžiai ir netvarkingai.

Prieš naudodami plaukų tiesintuvą, nusausinkite plaukus

Prieš naudodami plaukų tiesintuvą įsitikinkite, kad jūsų plaukai yra sausi. Atminkite, kad vanduo ir elektra nelabai dera tarpusavyje. Naudodami plaukų tiesintuvą, kai plaukai yra drėgni, galite nudeginti savo karūną.

Naudokite plaukų tiesintuvus su reguliuojama temperatūra

Įsitikinkite, kad galite reguliuoti plaukų tiesintuvo skleidžiamą šilumą. Reguliuokite ją pagal plaukų drėgnumą ir norimą stilių. Nustatykite aukštą temperatūrą tik tada, kai formuojate šukuoseną, tačiau nepamirškite, kad ilgesnį laiką šukuosena turėtų būti formuojama vidutinio karščio režimu.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *