Viskas ką reikia žinoti perkant vyrišką žiedą

Vyriški aksesuarai pasirenkami dėl įvairių priežasčių: socialinio statuso išraiškos, stiliaus kūrimo, noro atrodyti gražiai, tradicijų paisymo  ir kitikių priežasčių. Be abejonės patys populiariausi papuošalai stipriosios lyties atstovų tarpe – vyriški žiedai. Šis aksesuaras gali labai stilingai papildyti vyro bendrą įvaizdį ir, atvirkščiai, visiškai jį sudarkyti. Taigi, labai svarbu ne tik išsirinkti tokį žiedą, kurie ne tiks prie šiandieninės aprangos, bet ir išreikš konkretaus žmogaus  gyvenimo būdą.

Kokie būna vyriški žiedai

Šiuos vyriškus papuošalus galima drąsiai skirstyti į tris kategorijas: vestuviniai, su antspaudu ir individualūs žiedai. Kalbant apie vestuvinius žiedus, reikia paminėti, jog šiomis dienomis visai nebūtina, kad abiejų sutuoktinių žiedai būtų identiški. Todėl,  jeigu moteris nori puošnesnio žiedo, vyras gali pasirinkti klasiką ar net šiek tiek grubesnį variantą. Tiesiog tereikia atsižvelgti į savo norus ir stilių.

Vyriški žiedai su antspaudais atkeliavo iš senovės Egipto laikų, kai juos naudojo oficialiems dokumentams antspauduoti. Toks vyriškų žiedų stilius išliko iki šių dienų. Tik jų paskirtis tapo išskirtinai estetinė. Dėl antspaudėlių žiedai visada masyvūs ir labiau traukiantys akį nei vestuviniai.

Ką turime galvoje sakydami individualūs žiedai? Tai rankos papuošalas atspindintis asmenybę. Jų stilius būna išties įvairus. Ir nešiojami jie gali būti tikrai ne visomis progomis. Sakykim, jeigu vyriškas žiedas yra su ryškiais atsikišusiais fragmentais, o jį dėvintis žmogus turi dažnai sveikintis spaudžiant ranką, vargu ar toks aksesuaras tiks darbo dienomis. Laisvalaikiui, kodėl gi ne? Žiedo storis, forma, spalva – šiandien itin plačios galimybės pasirinkti pagal pačius smulkiausius ir savičiausius savo asmenybės poreikius.

Vyriškų žiedų derinimas prie aprangos ir odos spalvos

Jeigu norite atrodyti išties nepriekaištingai ir turite ar planuojate įsigyti ne vieną žiedą, galite pabandyti suderinti jų ir aprangos spalvas. Prie sodrių žemės atspalvių tokių kaip ruda, chaki, tamsiai raudona labai šauniai derės aukso žiedas. Pastelinės šaltos spalvos – žydra, vaiskiai pilka, rožinė, šviesiai mėlyna – nepriekaištaudama priims sidabrą. Juoda spalva derės tiek su auksu, tiek su sidabru. Baltoje aprangoje derės tik auksas, sidabras joje tiesiog pasimes.

Girdėjote, jog žiedus galima derinti ir prie odos spalvos? Tikrai taip. Šaltesnio atspalvio odai geriausia rinktis sidabrinį, balto aukso arba platinos žiedą. Štai šiltesnio atspalvio odai rinkitės geltono arba raudono aukso žiedą.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *