Ar vestuviniai žiedai tikrai turi būti identiški?

Įprasta matyti, kad jaunavedžių vestuviniai žiedai būna tokie patys, tačiau ne visada vyro ir moters norai    sutampa. Vienam labiau  patinka baltas auksas, o kitas nori papuošalo iš geltono aukso, tai priklauso tik nuo vyro ir moters susitarimo ir norų. Jaunavedžiai skirtingus žiedus renkasi ne tik dėl skirtingo skonio, bet ir dėl fizinių duomenų, nes vyrų pirštai yra storesni, todėl jie renkasi didesnį, storesnį žiedą, o tuomet moteris renkasi smulkesnį. Jeigu tikėti prietarais apie vestuvinius žiedus, tai reikėtų  rinktis vienodus, lygius, vieno metalo žiedus, dažnai poros ir renkasi vienodus žiedus, bet su skirtingomis detalėmis. Jaunosios žiedas puošiamas deimantais, kristalais ar  įmantriais  raižymais, o jaunikio žiedas būna kur kas paprastesnis, jeigu jaunikis nemėgsta blizgančių detalių, jo žiedas gali būti puošiamas raižiniais, svarbiausia, kad abiejų jaunųjų žiedai derėtų tarpusavyje.

Vestuviniai žiedai

Šiandien vestuviniai žiedai gaminami iš geltono, balto, raudono aukso. Sutuoktuvių proga jaunavedžiai pasipuošia ne tik per vestuves, bet nešioja ir kasdieniniame gyvenime. Geltono aukso žiedai yra puikus pasirinkimas, geltona spalva  yra natūrali aukso spalva, tradicinis  geltono aukso vestuvinis žiedas, patvarus, sukuria šiltumo įspūdį ir maloniai atspindi ant rankos. Sutuoktiniai mėgstantys baltą spalvą renkasi žiedus iš balto aukso, nes jie yra modernesni nei geltoni ar raudoni ir puikiai tinka prie baltos suknelės. Šios spalvos auksas puikiai dera su įvairiais brangakmeniais, inkrustuotais deimantais ar kt. Balto aukso žiedai, puikus pasirinkimas žmonėms, kurie mėgsta nešioti sidabrinius papuošalus ir derinti su  auksiniais žiedais. Papuošalus iš raudono aukso renkasi tie, kurie mėgsta stilių, patogumą. Jaunasis savo moteriai, dažnai renka auksinį žiedą, puošta  vienu ar keliais deimantais, jis brangesnis, bet išsiskiria iš kitų žiedų, įspūdingas ir puošnus.

Kaip saugoti vestuvinius žiedus?

Nusiėmus vestuvinį žiedą, geriausia laikyti vienoje vietoje, juvelyrinėje minkštoje dėžutėje ar maišelyje, atskirai nuo kitų papuošalų. Saugokite vestuvinius žiedus nuo kremų, nuo saulės  ir kvepalų. Pastoviai apsilankykite pas juvelyrą, paprašykite patikrinti ir atnaujinti.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *