Kokio tipo liemenėles verta turėti savo spintoje?

Kokybiškas apatinis trikotažas yra tai, kas plika akimi matoma ne visiems, bet moteriai suteikia pasitikėjimo. Kokybiški, patogūs ir patrauklūs apatiniai kiekvienai suteikia pakylėjimo jausmą, priverčia iškelti galvą ir ištiesti nugarą.

Pasak apatinio trikotažo vova-lingerie.eu parduotuvės atstovų, kiekvienos moters spintoje privalo būti bent dviejų spalvų apatinis trikotažas. Baltos (arba kūno) ir juodos spalvos apatiniai tiesiog būtini! Tačiau tai dar ne viskas – moters spintoje taip pat turėtų būti mažiausiai dviejų tipų liemenėlės. Vienos – patogios, minkšto audinio ir nevaržančios judesių, skirtos kasdieniam patogiam dėvėjimui. Kitos – Push Up tipo, pakeliančios krūtinę, skirtos paryškinti dekoltė liniją, kai reikia atrodyti gundančiai ir patraukliai.

Šiuo metu parduotuvėse galima rasti pačių įvairiausių tipų liemenėlių – tai Balconette, Soft-Cup, Half-Padded, Spaser ir kt. Žaibiško populiarumo sulaukė ir besiūlis apatinis trikotažas, liemenėlės be lankelių, kurias pamėgo įvairaus amžiaus moterys. Šiek tiek nedrąsiai, tačiau vis daugiau moterų renkasi braletes, pabrėžiančias jų unikalumą ir suteikiančias seksualumo.

Kiekviena iš jų išsiskiria tam tikrais ypatumais, kuriuos turėtų atrasti kiekviena moteris pagal savo poreikius. Sportuojančios moterys savo sporto komplekte taip pat turėtų turėti specialią sportui skirtą liemenėlę.

Apatinio trikotažo konsultantės pataria, renkantis liemenėles atkreipti dėmesį į jų dydį. Tinkamo dydžio turi būti ne tik kaušeliai, bet ir apimtis, kad nebūtų per laisva, tačiau ir spausti neturėtų. Visos liemenėlės nuo dėvėjimo šiek tiek prasitampo, todėl labai laisva liemenėlė taps nepatogi, o maža apimtis neestetiškai atrodo po aptemptais rūbais.

Daugiausiai rūpesčių patiria itin didelę krūtinę turinčios moterys, kurios taip pat nori dėvėti puošnią liemenėlę, todėl V.O.V.A. pasirūpino ir jomis. Patrauklaus dizaino įvairių tipų liemenėlės padės pasijusti ypatinga ir tikrai pridės daugiau pasitikėjimo savimi.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *