Virtuvės baldai: svarbiausia praktiškumas ir funkcionalumas

virtuves baldai

Išsirinkti virtuvės baldus gali būti gana sudėtinga užduotis, nes tai yra bene universaliausia namų patalpa. Joje pusryčiaujame, pietaujame ir vakarieniaujame. Ne vieną  svečią kavos puodeliu pavaišiname būtent virtuvėje. Ne paslaptis, čia dažniausiai priimami svarbiausi šeimos atostogų, darbų planavimo ar kitokie sprendimai. Todėl žiūrėti pro pirštus į virtuvės baldų parinkimą išties nederėtų.

Pirmas klausimas į kurį, rinkdamiesi virtuvės baldus, turėtumėte sau atsakyti: ieškau naudotų virtuvės baldų ar naujų. Gera žinia ta, jog internetinėje užklausoje įvedę žodžius „virtuvės baldai skelbiu“ , Jūs turėsite galimybę išsirinkti iš didelio parduodamų baldų sąrašo. Rasite pasiūlymų netgi iš kitų šalių pardavėjų. Sakykim, virtuvės baldai iš Lenkijos. Kai kuriais atvejais netgi suteikiama baldų atvežimo  ir sumontavimo paslauga. Tokią pirkimo patirtį turintys žmonės pasakoja, jog lenkiški virtuvės baldai dažnai nei savo kokybe, nei estetine išvaizda niekuo nenusileidžia lietuviškiems gaminiams.

Gal būt jums itin svarbu autentiškumas ir originalumas? Tuomet tikriausiai reikia ieškoti virtuvės baldų pagal užsakymą. Profesionalūs baldininkai išpildys visus Jūsų pageidavimus ir virtuvė taps  širdžiai itin miela namų erdve.

Labai didelę reikšmę renkantis virtuvės baldus turi ir patalpos dydis. Be abejo, didelėje virtuvėje planuoti,  derinti ir sumontuoti  baldus gana nesudėtinga. Tokiu atveju galima įgyvendinti visus savo sumanymus. Štai mažoje virtuvėje suderinti estetiką, funkcionalumą ir praktiškumą gerokai sudėtingiau. Todėl manyti, jog mažos virtuvės baldų kaina bus visai nedidelė yra labai klaidinga. Mažoje erdvėje suderinti visus pageidaujamus privalumus dažniausiai gali tik profesionalai. Tokiu atveju be dizainerio  konsultacijos ir virtuvės baldų pagal užsakymą tikriausiai neišsiversite.

Virtuvės baldų pasirinkimo niuansai šiek tiek gali skirtis priklausomai namų šeimininkų gyvenamosios vietos. Didelių miestų gyventojai turi galimybę aplankyti didesnį kiekį baldų prekybos vietų. Mažų gyvenviečių žmonės, tuo tarpu, daugiau dairosi virtualiose parduotuvėse. Nors pirkimas internetu sparčiai plinta ir didžiuosiuose miestuose, ir mažose gyvenvietėse.

Šį kartą pakalbėsime apie virtuvės baldus Kaune. Be abejonės, šiame mieste baldų prekybos vietų  be galo daug. Tačiau verta paminėti vieną naujovę.

Neseniai duria atvėręs Ikea prekybos centras savo verslą pradėjo nuo pirkėjų poreikių ir įpročių analizavimo. Kaip jie tą vykdė? Tiesiog Ikea prekybos atstovai aplankė ne vieną kauniečių šeimą ir stengėsi įsigilinti į jų kasdieninės buities aplinkos tvarkymo problemas. Šių apsilankymų metu jie pastebėjo, jog daugumos kauniečių virtuvės yra ganėtinai mažos. Todėl kauniečiams itin aktualūs funkcionalūs ir kompaktiški virtuvės baldų derinimo sprendimai.  Taip buvo sutelktas  dėmesys į nedidelių erdvių, tame tarpe ir virtuvių, baldų parinkimo, derinimo ir montavimo sprendimus. Tačiau tai nereiškia, jog Ikea virtuvės baldai gali pasiūlyti gaminius tik mažų virtuvių šeimininkams. Šio tinklo atstovų noras išsiaiškinti vietos gyventojų poreikius rodo, jog jiems svarbūs visų klientų poreikiai.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *