Dažniausiai užduodami klausimai apie automobilių nuomą

padangos

padangosTurbūt daugelis yra atsidūrę situacijoje, kai netikėtai prireikia automobilio, o savas sugedęs ar kaip tyčia ožiuojasi. Nors automobilių nuoma kiekvienais metais Lietuvoje sparčiai populiarėja, vis dar pasitaiko atvejų, kai į nuomos punktą atvykę klientai tokią paslaugą perka pirmą kartą. Automobilių salonas RentCar pastebi, jog dažniausiai tokiems klientams aktualūs gana panašūs klausimai.

Kur ieškoti norimo automobilio?

Geriausia vieta rasti automobilį nuomai – internetas. Čia daugelis nuomos punktų skelbia visą klientams aktualią informaciją, o tai reiškia, ir turimą automobilių modelių bei markių pasirinkimą. Apžvelgę kelias svetaines, išsirinksite geriausią ir Jūsų situacijai labiausiai tinkantį variantą. Profesionaliuose nuomos punktuose galima išsinuomoti ne tik lengvuosius automobilius, bet ir autobusiukus ar net pasirinkti automobilio nuomos paslaugą su vairuotoju.

Kaip užsisakyti automobilį?

Tai galima padaryti dviem atvejais. Jeigu tiksliai žinote datą, kada Jums bus reikalingas automobilis ir jau išsirinkote norimą modelį, galite apsilankyti nuomos punkte ir užpildyti rezervaciją. Tai patogu jeigu nuomos punktas yra netoli Jūsų namų. Jeigu ne, neverta gaišti laiko, rezervuoti automobilį galite ir internetų. Daugelis automobilių nuoma užsiimančių įmonių priima tokios formos registracijas, reikia tik užpildyti reikiamą informaciją. Gausite patvirtinimą, o automobilį atsiimti reikės nuomos salone sutartu laiku.

 

Kiek reikės mokėti?

Automobilių nuomos kainos Lietuvoje vyrauja priklausomai nuo to, kokiame mieste nuomosite automobilį ir koks tai automobilis bus. Dažniausiai nuomos kaina svyruoja nuo keliolikos iki keliasdešimties eurų. Tačiau svarbu iš anksto pasidomėti, ar kaina nepakils pasirašius sutartį. Dalis nuomininkų taiko įvairius papildomus mokesčius, kurie išaugina nuomos kainą. Taip pat verta pasidomėti, ar rezervuojant automobilį reikės sumokėti dalį sumos. Ne visi klientai linkę pasirašyti sutartį, kai reikalinga mokėti avansą. Mat pasikeitus planams, ši sumokėta pinigų dalis dažniausiai yra negrąžinama klientui.

 

Ar nuomotas automobilis bus apdraustas?

Labai dažnai pirmą kartą automobilių nuoma besidomintys vairuotojai baiminasi, ar nereikės papildomai apdrausti išnuomoto automobilio. Dažniausiai to daryti nereikia, nes automobiliai nuomojami jau apdrausti. Tačiau visuomet naudinga pasiteirauti, kokio tipo draudimas galioja Jums reikalingam automobiliui. Visuomet galima papildomai apdrausti automobilį kito draudimo rūšimi tam laikotarpiui, kol laikinai būsite jo valdytojas.

 

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *