Vestuvių video operatorius

Video operatorius – šventės jaukių ir smagių siužetų fiksuotojas. Jie savo kamera užfiksuoja pačias gražiausias vestuvių akimirkas, atrenka geriausius vaizdus ir iš tų akimirkų padaro nuostabų prisiminimą, kuris išlieką visą jaunųjų gyvenimą.

Kuo skiriasi vestuvių fotografas nuo vestuvių video operatoriaus?

Vestuvių fotografai ir video operatoriai perteikia šventės akimirkas, tačiau tai yra visiškai skirtingi dalykai. Fotografai nuotraukose užfiksuoja tam tikrą emocijos momentą,  o video operatorius užfiksuoja emocijas, kurios matomos žymiai ilgiau ir iš nufilmuotų epizodų video operatorius sukuria nuostabų filmą apie šventę, kurią galite prisiminti dar ilgai. Tai labai pravartu jauniesiems, nes vestuvių dieną jaunieji būna euforijoje ir ne viską pamena. O video operatorius jiems leidžia viską prisiminti, sukurdamas filmą apie jų nuostabia dieną. Taip jaunieji gali patirti ir prisiminti visas emocijas, kurios juos lydėjo jų svarbiausią dieną.

Už ką mokame video operatoriui?

Visų pirma kaina priklauso nuo pasirinktos datos (jei video operatorius samdomas vestuvių sezono metu, tikėtina, kad ir jo kaina bus didesnė), perkamų paslaugų kiekio. Taip pat jei video operatoriui reikės vykti per visą Lietuvą į vestuvių vietą, tai už kelionės išlaidas taip pat reikės sumokėti. Be to vertėtų nepamiršti, kad video operatoriaus įranga yra brangi. Be abejo jam yra mokama ne tik už filmavimą bet ir darbą po vestuvių, tai yra video montavimą, kuris apima nemažai laiko.

Kiti patarimai renkantis video operatorių

Dabar pateiksime keletą patarimų, kaip reikėtų išsirinkti video operatorių ir sutaupyti:

  1. Neskubėkite rinktis pačio pirmo pasitaikiusio video operatoriaus, negailėkite savo laiko internetu paieškoti keleto variantų. Taip surasite sau optimalų ir tinkamą variantą.
  2. Jei yra galimybė, rinkitės video operatorių iš artimo miesto, taip bus sutaupoma ant kuro išlaidų.
  3. Kai kurie video operatoriai bendradarbiauja su vestuvių fotografais ir siūlo paslaugų paketą. Vertėtų apsvarstyti ir tokį variantą, tuomet ne tik sutaupytumėte bet ir vienu šūviu nušautumėte du zuikius, turėtumėte ir vestuvių fotografą ir video operatorių.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *