Kokią įmonę steigti: pliusai ir minusai

įmonių steigimas

įmonių steigimasNusprendus pradėti savo verslą ir sugalvojus konkrečią idėją, kuri taps raktu į sėkmę, reikia pagalvoti, kokio pobūdžio įmonę planuojate steigti. Įmonių steigimas gana atsakingas procesas, tad siūlome pasisamdyti profesionalią komandą, kuri jums galės suteikti reikalingos informacijos susijusios su šio pobūdžio veikla. Trumpai paminėdami egzistuojančius variantus sieksime jus supažindinti, atskleisti, kokie būdai egzistuoja. Tačiau bet kuriuo atveju pasisamdžius šioje srityje dirbantį asmenį pavyks pasiekti kur kas geresnių rezultatų.

Individuali įmonė yra įsteigiama juridinio asmens. Tai reiškia, kad jei kas nors atsitiks, kad ir pavyzdžiui, asmuo piktybiškai nemokės mokesčių, už viską jis turės atsakyti savo turtu. Rekomenduojama šią įmonę steigti, kai yra tik vienas asmuo, kurias nori ją valdyti. Dažniausiai pasirenkama, kaip norime steigti gana mažą ir labai kryptinga veikla veikiančią įmonę.

Uždaroji akcinė bendrovė pradedama gali būti tik turint pradinį 10 000 litų kapitalą. Šiuo atveju tai būtų beveik 3 000 eurų. Įmonė dažniausiai kuriama tuomet, kai norima užsiimti kiek platesne veikla, dažnai net eksportuojant produkciją dideliais mastais į užsienį. Viskas valdoma vieno žmogaus, tačiau labai reikšminga žodį turi ir akcininkai. Asmuo turintis daugiau nei 50 procentų akcijų gali daryti labai reikšmingus sprendimus susijusius su veikla.

Viešoji įstaiga dažniausiai suvokiama kaip tokia, kuri turi užsiimti nekomercine, visuomeniška veikla. Tačiau kai kuriais atvejais tokią įmonę steigia asmenys, kurie nori uždirbti kuo daugiau pelno. Bet kuriuo atveju, bet kažkuriuo kampu jie turi orientuoti į visuomenę. Dažniausiai vadovauja ne vienas asmuo ir balsavimo pagalba nutariama ir priimami konkretūs sprendimai.

Mažoji bendrija rekomenduotina tuomet, kai steigti veiklą nori daugiau nei vienas asmuo. Nustatoma minimali riba 2 žmonės, maksimali – 10. Daugiau nei dešimt žmonių nerekomenduojame, kadangi siekiant valdyti veiklą gali kilti įvairios problemos, kurias gana sunku išspręsti, kai įtaką daro tiek daug žmonių.

Tai pagrindinės įmonės, kurias galima steigti stengiantis pradėti konkrečią veiklą. Įmonių steigimas reikalauja gana daug žinių, kadangi popierių tvarkymas užima vieną iš pagrindinių procese egzistuojančių dalių. Pirmieji žingsniai yra patys svarbiausi. Ženkite juos tvirtai ir atsakingai.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *