Kokią antivirusinę programą pasirinkti namų kompiuteriui?

    Antivirusinė programa yra kaip niekad svarbi norint apsaugoti kompiuterį nuo grėsmių, tačiau ar tikrai turėtumėte mokėti, kad būtumėte saugūs? Apžvelgsime funkcijas, kurias galite rasti tiek nemokamoje, tiek mokamoje programinėje įrangoje.

   Mokama f-secure programinė įranga suteikia aukščiausia apsaugą, tai visapusiška apsauga nuo sukčių ir virusų. Mokant daugiau už antivirusinę apsaugą, įrenginiai apsaugomi geriau. Nauda: tapatybės apsauga, tėvų kontrolė, atsarginės kopijos ir derinimo įrankiai. Atsižvelgiant į tai, kiek įrenginių norite apsaugoti, jūsų saugos paketas gali kainuoti nuo 30 iki 70 eurų vieneriems metams. Mokamose saugos programinės įrangos rinkiniuose, pvz., McAfee Antivirus Plus, dažnai yra papildomų funkcijų, tokių kaip tėvų kontrolė ir priežiūra, atsarginės kopijos kūrimo ir atkūrimo įrankiai, kurie gali padėti atkurti kompiuterį nelaimės atveju. Paprastai jie taip pat turi geresnį klientų aptarnavimą ir techninį palaikymą nei nemokama interneto sauga.

    Nemokama antivirusinė programinė įranga: tikimasi, kad bus aprėpti visi esminiai dalykai, pvz., apsauga nuo kenkėjiškų programų. Tačiau, nemokama antivirusinė programa neužtikrina tokios apsaugos, kaip mokama ir nesuteikia papildomų apsaugos pasirinkimo funkcijų, pavyzdžiui, kaip kompiuterio atkūrimas nelaimės atveju. Jeigu trūksta kai kurių priedų, atsižvelgiant į jūsų kompiuterio tipą, jame jau gali būti įdiegtos tam tikros saugos funkcijos.

   Taigi, jeigu norima daugiau antivirusinės programos apsaugos funkcijų, svarbu įsitikinti, kad programa jas turi. Daugelis prekių ženklų turi parinktis tik vienam įrenginiui arba, už papildomą mokestį, kelių vartotojų licencijas, kad galėtumėte įdiegti tą pačią apsaugą dviejuose ar daugiau kompiuterių namuose. Taip pat, kai kurios programos gali būti įgyjamos ne vieneriems metas, o iš karto keleriems metams. Privalumai: Teikia visapusį saugos sprendimą, pasiekiamą per vieną sąsają. Atskiri komponentai yra automatiškai atnaujinami tuo pačiu metu, todėl jūs gaunate apsaugą nuo naujausių grėsmių.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *