Ką daryti, kad veido kremas geriau įsigertų į odą?

Kad veido kremas geriau įsigertų į odą, reiktų laikytis pagrindinių odos priežiūros taisyklių- valymas, drėkinimas ir apsauga nuo UV spindulių. Veido odos prausimas turėtų būti atliekamas kiekvieną  vakarą, svarbu, pagal jūsų odos tipą pasirinkti priemonę, kuri pašalins ne tik nešvarumus, bet ir bakterijas. Odos valiklis turi  ne tik pašalinti nešvarumus, bet ir neišsausinti jos. Dažnai moterys pasirenka: micelinį vandenį, valomąjį aliejų ar pienelį arba priemones su alavijo ekstraktu, kuris drėkina odą. Gerai nuvalius odą , reikia ją sudrėkinti, o drėkinimas  yra būtinas ne tik sausai odai, bet ir riebiai, jautriai  veido odai. Šiai procedūrai puikiai tiks drėkinančios priemonės su riebalų rūgštimis ir su keramidais, jų dėka susiformuoja apsauginis barjeras, kuris apsaugo nuo drėgmės praradimo. Tinkamai sudrėkinta oda, padės įsisavinti veido kremą, tepti drėkinamąjį veido kremą, patariama ryte ir vakare, jeigu oda brandesnė, tuomet vakare tepti maitinamuoju kremu, jeigu oda jautri, sausa, tuomet pasirinkti kremą kuriuo sudėtyje nebūtų jokių dirginančių priemonių.

Veido kremai

Veido kremų įvairovė plati, svarbiausia pasirinkti labiausiai jūsų odos tipui tinkantį kremą: riebiai, brandžiai, jautriai, labai sausai, mišriai odai. Idealiausias variantas, sausai odai būtų drėkinamasis ir maitinamasis veido kremas su hialuronu, šie kremai ypač veiksmingi esant  šaltam  žiemos orui, gerai saugo odoje esnčią drėgmę. Mišriai veido odai sudrėkinti, naudojamas drėkinamasis veido kremas, o jautriai odai  tiks maitinamieji, raminamieji veido kremai, svarbu, kad jų sudėtyje būtų kuo daugiai natūralių medžiagų. Normalios odos savininkai, patys nusprendžia koks jų odai tinka kremas, dažniausiai pasirenkami su vitaminu C, E.

Veido kremas nuo UV spindulių

Veido kremas su spf 50, 30, 20, 15 apsaugo nuo saulės spindulių, būtinas vasaros metu, tačiau ir žiemą nereiktų jo pamiršti ir apsisaugoti nuo nepageidaujamų spindulių. Brandžioms moterims, patartinas kremas su  vitaminu C, su hialurono rūgštimi, jie skaistina ir standrina odą.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *