Dienos stovykla Vilniuje

dienos stovykla

Užsiėmusiems tėveliams gana retai tenka susidurti su dienos stovykla Vilniuje, mat dauguma stovyklų organizuojamos ilgesniam laikui bei dažniausiai su nakvyne vaikams. Tai gali sukelti ne tik nemažai nepatogumų, bet ir didesnes išlaidas. Būtent dėl šios priežasties dienos stovyklos tampa vis labiau patrauklios ne tik tėveliams, bet ir vaikams bei jaunuoliams. Ypač tiems, kurie manosi esant per dideli įprastoms vaikų stovykloms. Taigi, kokios būna tos dienos stovyklos ir kuo jos pranašesnės už įprastas?

Vilniuje yra tikrai nemažai skirtingų organizacijų, organizuojančių dienos stovyklas vaikams ir jaunuoliams, tačiau jų tipai ir sritys yra pakankamai skirtingos. Dėl šios priežasties stovyklą tėveliams išrinkti išties sunku. Štai CodeAcademyKids organizuojama dienos stovykla Vilniuje būna dviejų tipų – “Silicon Valley Adventure” (skirta vaikams nuo 7 iki 11 metų) ir “Silicon Valley” (skirta jaunuoliams nuo 12 iki 18 metų). Šių stovyklų tikslas yra jaunąją kartą supažindinti ne tik su smarkiai populiarėjančiu informacinių technologijų pasauliu, bet ir kurti įvairias idėjas, jas vystyti ir pristatyti. Neveltui turint kažkokią verslo idėją yra itin svarbu tinkamai pristatyti (ang. “pitching”). Būtent to dienos stovyklos metu mokomi jaunuoliai. Vaikams skirtos stovyklos metu jie raginami pasinerti į fantazijų pasaulį, sukurti savo nuosavus superherojus, perkeliant juos į “Minecraft” aplinką ir kartu su komanda išplėtoti išties neįtikėtinas idėjas. Abiejų stovyklų tikslas – padėti vaikams ir jaunuoliams vystyti strateginį mąstymą bei asmenines kompetencijas, padėsiančias tolimesniame iššūkių kupiname pasaulyje. Platesnę informaciją apie šias stovyklas galima rasti čia: http://www.codeacademykids.com/stovyklos-vaikams-vilniuje/

Įdomu tai, kad ši dienos stovykla Vilniuje yra organizuojama tikrų profesionalų – savo srities žinovai ne tik perduoda savo žinias vaikams, bet ir suteikia labai daug vertingos informacijos bei patirties, kurios jaunuoliams neretai trūksta. Jiems svarbu jaustis suaugusiųjų pasaulio dalimi ir dalyvauti veikloje, kurioje jie nelaikomi vaikais. Būtent tai ši dienos stovykla ir užtikrina. Pavyzdžiui, 12-18 metų jaunuoliams skirtoje stovykloje sukuriama tikra startuolio atmosfera ir per savaitę išgvildentas idėjas jie patys pristato kompetentingai komisijai, kuri realiame gyvenime ir užsiima startuolių idėjų vertinimu. Taigi, galimybė jaunuoliams susipažinti su realia situacija ir savo srities profesionalais, praleidžiant savaitę laiko su savo bendraamžiais, yra neįkainojama.

 

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *