Ištiko nelaimė? Pagalba kelyje Klaipėdoje ir aplink ją – akimirksniu

Prasidėjus šaltajam sezonui, keliai tampa tarsi pavojinga zona, kurioje bene kasdien įvyksta koks nors auto įvykis. Turbūt ir jums ne kartą teko pravažiuoti pro susidūrusius automobilius, ar nuo slidžios kelio dangos į griovį nuvažiavusią transporto priemonę. Žinoma, pasitaiko ir ne tokių rimtų problemų kelyje – sprogusi padanga, neužsivedantis automobilis. Puiku, jei bagažinėje vežiojatės atsarginę padangą ir mokate ją pakeisti, tačiau ką daryti, jei prireikia pagalbos? Daugelis šąla minusinėje temperatūroje, o kadangi šaltuoju sezonu anksti temsta, stovi kelkraštyje visiškoje tamsoje ir stabdo pravažiuojančius automobilius. Smagu, jog kartais pasitaiko geraširdžių žmonių, kurie nepagaili savo brangaus laiko ir ištiesia pagalbos ranką. Tačiau yra ir kitas būdas – skaitykite toliau.

Iškilo bėda kelyje – atsikvėpkite!

Gyvenate pajūrio krašte, arba dažnai keliaujate pasigrožėti Baltijos jūra? Sukluskite, straipsnis kaip tik JUMS. Nuo šiol, vos tik susidursite su nedidele problema keliaujant – nesvarbu, ar reikės pakeisti padangą, užvesti automobilį ar ištraukti iš griovio, užtenka internete susirasti pagalbos kelyje Klaipėdoje puslapį bei paskambinti nurodytu telefono numeriu – kelios akimirkos, ir jums į pagalbą atskubės šios srities profesionalai. Jums teliks ramiai atsikvėpti, ir toliau saugiai bei ramiai tęsti kelionę. Viena profesionaliausių komandų dirba https://www.savastralas.lt/, kurie suteiks visą įmanomą pagalbą bet kuriuo sezonu, oru ar paros metu.

Jūsų piniginė neliks nuskriausta

Daugelis mano, jog kviestis profesionalus yra labai brangu, todėl verčiau tęsia kelionę rizikuodami ne tik dar labiau sugadinti savo transporto priemonę, bet ir pakenkti sau. Bijote milžiniškų kainų? Dar prieš pradedant kelionę internetiniuose puslapiuose pažiūrėkite ir palyginkite keleto įmonių įkainius – tikrai rasite puikų kainos ir darbo kokybės santykį.  Be to, niekas nedraudžia paklausinėti pažįstamų – galbūt jiems teko kviestis pagalbą, ir kokia jų nuomonė apie vieną ar kitą įmonę. Taip pat pagalvokite, ar Jūs dirbtumėte tokį atsakingą darbą už minimalų atlyginimą?

Plačiau apie paslaugas

Didžioji dalis pagalbos kelyje Klaipėdoje įmonių teikia ne tik tokias paslaugas, kaip padangų keitimas, kuro atvežimas ar automobilio užvedimas. Beveik visos jos turi tralus, kurių pagalba gali atgabenti jūsų automobilį po auto įvykio į jūsų nurodytą vietą. Taip pat galite, susiradę įmonės adresą, paprastais žodžiais tariant „pravaryti technikinę“  ar palikti automobilį autoservise. Perkate automobilį iš užsienio? Išsinuomokite tralą ir pirmyn į kelią! https://www.savastralas.lt/  įranga patikrinta laiko bei profesionalų, todėl paslaugomis galite džiaugtis be akmens ant krūtinės.

Rusnė Šeputytė

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *