Vatojimo kreditas remontui

Norintys atsinaujinti ar įsirengti savo namus dažnai stengiasi sutaupyti reikalingą pinigų sumą ir remontą daryti dalimis. Tai užtrunka ne mažai laiko, tad neveltui girdime jau anekdotais tapusius pasakymus, kad namų remontas yra penkmečio planas ar užtrunka dešimtmečiais. Tam, kad taip nenutiktų, galite savo remontą susiplanuoti ir pasidaryti greitai bei džiaugtis tvarkingais ir jaukiais namais. Kaip tai įmanoma? Vienas iš greičiausių būdų, gauti reikalingą pinigų sumą remontui, kreiptis dėl paskolos būsto remontui ar atnaujinimui.

Tam, kad galėtumėte kreiptis dėl paskolos remontui, jums reikės ne tik užpildyti paraišką jos gavimui, bet ir pateikti reikalingus dokumentus: asmens tapatybės kortelę arba pasą, būsto nuosavybės dokumentus, banko išrašą už pastaruosius šešis mėnesius, kur matytųsi jūsų pajamos bei išlaidos. Taip pat bus tikrinama ir jūsų kredito istorija bei turimi finansiniai įsipareigojimai. Svarbu ir tai, kad jūs būtumėte dirbantis ne mažiau nei pastaruosius keturis mėnesius. Svarbu žinoti ir tai, kad paskolos yra išduodamos tik pilnamečiams asmenims. Jei atitinkate visus šiuos reikalavimus, keliamus vartojimo kredito remontui gauti, tada galite tikėtis gauti reikalingo dydžio paskolą. 

Skirtingos finansinės institucijos ir bankai vartojimo kreditus suteikia skirtingomis sąlygomis, skaičiuodami įvairaus dydžio palūkanas. Tad geriausia kreiptis į kelias įstaigas ir gauti bent tris pasiūlymus, kad galėtumėte juos palyginti tarpusavyje ir išsirinkti sau geriausią pasiūlymą. Taip pat rekomenduojama įsiskaityti į vartojimo kredito sutarties sąlygas, nes dažnai smulkesniu šriftu yra nurodomos papildomos sąlygos, kur skaičiuojami paskolos administravimo mokesčiai ar kitos prievolės. Svarbu išsiaiškinti kokia yra taikoma metinė palūkanų norma, nes nuo jos dydžio priklausys ir kokio dydžio bus vartojimo kredito grąžintina suma.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *