Greitieji kreditai internetu – paslauga, orientuota į skirtingus klientų poreikius

Greitųjų paskolų teikėjams klientų netrūksta. Aktyviai plaukia kredito paraiškos iš vidutines pajamas uždirbančių darbingo amžiaus asmenų, kuriems mėnesio gale vis pritrūksta pinigų (diskutuotinas klausimas, ar problema slypi pačių nesugebėjime susitvarkyti savo biudžeto, ar sudėtingoje finansinėje situacijoje, į kurią, ne savo noru, yra įstumtas dažnas lietuvis), pensininkų, gaunančių mažas pajamas ir neturinčių galimybių prisidurti iš šalies ar jaunimo, gyvenančio šia diena ir nenorinčio, jog pinigų stygius taptų kliūtimi naudotis visomis prieinamomis galimybės. Klientai skirtingi, tad kreditoriai privalo orientuoti į pastarųjų poreikius: kreditas internetu, sms kreditas ar paskola biure – pigus kreditai prieinami visiems.

Kreditas internetu – viena patraukliausių greitosios paskolos gavimo alternatyvų, suteikianti galimybę gauti paskolą nepakilus nuo sofos. Greitieji kreditai paskolos gavėją įpareigoja turėti interneto ryšį ir asmeninę banko sąskaitą. Aišku, ir atitikti tam tikrus reikalavimus, skirtus kliento mokumo įvertinimui: amžius, pastoviai gaunamų pajamų ir turimų finansinių įsipareigojimų santykis, kredito istorija.

Greitieji kreditai internetu, jei šį gauti norintis asmuo atitinka keliamus reikalavimus, išduodami greitai, neverčiant kliento gaišti laiką su kalnu popierių (aišku, pasirašant kredito sutartį, šią prieš tai derėtų perskaityti). Visgi kreditas internetu gali sukelti neaiškumų: į porą aktualių klausimų atsakysime.

Kur dingo paskolos internetu visą parą?

Iš tiesų, tiek didelės pinigų sumos, tiek mini paskolos internetu nebegali būti išduodamos vos tik klientui panorėjus. Greitųjų kreditų bedrovės yra įpareigotos laikytis griežtai nustatytų valandų, kuriomis gali būti išduodamos paskolos. Aišku, klientas neprarado galimybės pateikti paraišką paskolai gauti jam patogiu laiku – tereikia nusiteikti, jog pinigų gali tekti palaukti iki kreditoriaus darbo dienos pradžios.

Kaip gauti paskolą su „sutepta“ finansine istorija?

Prieš „pamiršdami“ sumokėti turimus kreditus ar mokesčius, žinokite, jog tokiu elgesiu labiausiai rizikuojate pakenkti būtent sau: paskolos internetu su bloga kredito istorija – viena pagrindinių problemų. Jei laiku nevykdysite turimų finansinių įsipareigojimų ar bent nebandysite ieškoti draugiško dialogo su įstaiga, kuriai esate skolingi, visos turimos „nuodėmės“ bus įrašytos jūsų kredito istorijoje, kuri, pateikus kredito paraišką, yra kruopščiai tikrinami. Net seniai pamirštos skolos ar faktas, jog esate linkęs vėluoti šias padengti, gali lemti, jog  kreditas internetu jums nebus išduotas.

Ar egzistuoja kreditai be registracijos mokescio?

Registracijos mokestis, kuris dažniausiai yra viso labo simbolinis, yra skirtas asmens tapatybės nustatymui. Šio galima išvengti, jei kreditorius yra numatęs kitus būdus, leidžiančius įsitikinti, jog esate tas būtent tas žmogus, kurio vardus bus pasirašoma kredito sutartis.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *