Seo paslaugos: „už“ ir „prieš“

seo paslaugos

Nuomonių apie SEO paslaugas yra labai įvairių. Vieni žmonės tiesiog nenori priimti seo optimizacijos metodų, nes teigia, kad puslapių optimizavimu užsiimantys asmenys ar įmonės susikoncentruoja tik darbui ties paieškos sistemomis ir paprasčiausiai pamiršta žmones, t.y. puslapių lankytojus.

Tačiau šiuo atveju seo paslaugų teikėjai  teigia, kad be seo šiais laikais toli nenueisi. Svarbiausia surasti taip vadinamą „aukso viduriuką“ tarp naudingo lankytojams ir tuo pačiu optimizuojančio konteksto. Taip tikslinė puslapio lankytojų grupė atsiras ir plėsis būtent per paieškos sistemų užklausas, o ne dėl įprastos reklamos.

seo paslaugos

Kita gi nuomonė apie seo optimizaciją yra ta, kad tai visiškai nesudėtinga sritis. Iš esmės teisūs ir vieni, ir kiti. Seo optimizacijos principus galima įsisavinti vos per keletą savaičių. O informacijos galima gauti iš įvairių kursų, organizuojamų Seo tema, ir iš įvairių seo blogų. Taigi šiek tiek „apsišvietus“ jau galima imtis puslapio optimizacijos.

Tačiau yra keletas „bet“. Paieškos sistemos veikia dažnai keisdamos puslapių reitingavimo algoritmus. Todėl tai, kas vakar buvo efektyvu optimizuojant puslapius, šiandien jau gali turėti labai mažai reikšmės. Tad kasdien reikia stebėti situaciją, domėtis Seo naujienomis ir mokėti greitai ir efektyviai jas taikyti. Priešingu atveju galima sumokėti „per didelę kainą” ir prarasti visas turėtas pozicijas paieškoje.

Ką turi mokėti SEO paslaugas teikiančios įmonės ar asmenys?

Iš tikrųjų SEO paslaugų teikėjai turi nusimanyti apie daugelį dalykų. Optimizuodamas puslapį jie turi:

  • Atlikti vidinę puslapio seo optimizaciją – sudaryti semantinę puslapio struktūrą, atlikti paieškos užklausų analizę, atlikti konkurencijos pagal paieškos sistemas analizę, padirbėti su tag‘ais, sutvarkyti puslapio nuorodas, atlikti grafikos (nuotraukų, paveikslų, grafikų) optimizaciją, peržiūrėti puslapio kodą;
  • Tikslingai organizuoti išorinę puslapio seo optimizaciją, t.y. plėsti tikslinę lankytojų grupę per nuorodas iš forumų, panašios tematikos puslapių ir blogų, straipsnių katalogų, nuorodų katalogų, socialinių puslapių.

Seo tekstų svarba

Šiandien interneto puslapius išpopuliarinti padeda seo tekstai bei straipsniai su atgaline nuoroda į optimizuojamą puslapį. Paieškos sistemos pakankamai lojaliai žiūri į teisingas tekste esančias nuorodas ir suteikia joms didesnę reikšmę nei nuorodoms iš forumų ar puslapių katalogų. Populiarinti puslapį seo tekstais galima ne tik per tekstų katalogus, bet ir naudojantis tam tikrais servisais, kurie išplatina parašytą tekstą kituose puslapiuose ir bloguose.

Atliekant seo optimizaciją nemažai dėmesio reikėtų skirti meta-tagams ir puslapio nuorodoms. Visa tai kaip ir išorinė seo optimizacija turi didelės įtakos puslapio pozicijai paieškos sistemų rezultatuose.

Dar šiek tiek apie išorinę seo optimizaciją

Šiuo atveju įeinančios nuorodos turi būti skirtingos, t.y. iš straipsnių katalogų, iš nuorodų katalogų, iš forumų ir portalų, socialinių tinklų, tematinių puslapių ir blogų ir pan.

Būtent nuorodų įvairovė čia yra labai svarbi. Viena pagrindinių taisyklių yra ta, kad kuo daugiau teisingų nuorodų iš panašios tematikos puslapių, tuo efektyvesnė bus bendra seo optimizacija.

Nevertėtų pamiršti, kad puslapio populiarinimui įtakos turi ir ne tokios dažnos užklausos. Tiksliau kalbant, geriau pasirinkti maždaug penkiasdešimt žodžių iš tūkstančio užklausų per mėnesį, nei bandyti populiarinti puslapį pasirinkus tik vieną raktinį žodį, kurio ieškoma maždaug penkiasdešimt tūkstančių kartų per mėnesį. O norint nustatyti tokias retesnes užklausas, reikia sudaryti semantinę puslapio schemą. Pagal tokias retesnes užklausas ir atliekant teisingą seo optimizaciją ir yra populiarinami puslapiai, turintys maždaug vieną-penkis tūkstančius nuolatinių lankytojų per parą.

Taigi SEO paslaugos neabejotinai yra naudingas reklamos įrankis Jūsų verslui, tačiau svarbu susirasti ir pasirinkti tinkamus SEO paslaugų teikėjus. Mes rekomenduojame SeoReklama.lt

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *