Kodėl rinkodaros specialistai rekomenduoja Google AdWords?

Google AdWords

Google AdWordsApie internetinės reklamos privalumus kalbama gana daug. Verslininkai tikina, kad tai viena efektyviausių priemonių, padedančių pasiekti verslo aukštumų. Jiems pritaria ir rinkodaros specialistai – tinkamai parinktos reklamos priemonės leis maksimaliai padidinti potencialių klientų srautą ir didinti pardavimo rodiklius. Tiesa, prieš priimdami sprendimą, turite racionaliai įvertinti visas reklamos priemones ir jos formas. Šiandien didžiausio dėmesio sulaukia Google AdWords reklama, leidžianti per maksimaliai trumpą laiką pasiekti pageidaujamus rezultatus.

Rinkodaros specialistai teigia, kad dažniausias verslininkų klausimas yra – kodėl Google? Kodėl atsisakyti socialinių tinklų reklamos? Ar pranešimų televizijoje? Reklaminių stendų? Radijo? Čia būtina prisiminti auksinę taisyklę – kuo daugiau reklamos kanalų panaudosite, tuo geresnius rezultatus gausite. Tačiau tokiems mastams reikalingos didelės investicijos, kurių daugelis pradedančiųjų verslininkų negali sau leisti. Be to, būtina racionaliai įvertinti pasirinktų reklamos kanalų rezultatyvumą – galbūt pranešimai spaudoje jums yra visiškai nenaudingi? O gal reklama, rodoma televizijoje, skirta ne jūsų pirkėjų grupei? Nors racionaliam sprendimui priimti būtina konsultuotis su patyrusiais rinkodaros specialistais, vertinant visas reklamos formas, didesnių klausimų nekyla – XXI amžiuje Google AdWords reklama yra viena efektyviausių priemonių, padedančių didinti pirkėjų gretas ir prekinio ženklo žinomumo rodiklius.

Vertinant AdWords reklaminių skelbimų efektyvumą, negalima pamiršti Google populiarumo – daugiau nei 85 proc. Lietuvos interneto vartotojų, ieškodami juos dominančių paslaugų ar prekių, naudojasi Google sistema, t. y. į Google paieškos laukelį veda atitinkamą raktinę frazę. Vertinant paieškos sugeneruotus rezultatus, paprastai apsiribojama keliais pirmaisiais puslapiais, tai reiškia, kad jei norite sulaukti dėmesio, visų pirma turite būti matomi ir patekti į geriausias paieškos sistemos pozicijas.

Vienas svarbiausių Google AdWords sistemos privalumų – patogi ir lanksti reklamos apmokėjimo sistema. Priešingai nei galima tikėtis, jūs mokate ne už reklamos parodymus, o už reklamos paspaudimus – apsilankymus jūsų svetainėje. Tai reiškia, kad jūsų reklamą pamatys itin didelis potencialių lankytojų srautas, už kuriuos nebūsite apmokestinti. Taip visiškai nemokamai augs jūsų įmonės ir prekinio ženklo žinomumo rodikliai. Apmokestinti būsite tik už tuos klientus, kurie nuspręs apsilankyti jūsų svetainėje, t. y. už klientus, kurie domėsis jūsų siūlomomis prekėmis ar paslaugomis. Biudžetą galėsite keisti savarankiškai, nusistatyti dienos ar viso laikotarpio sumą, kurią planuojate išleisti reklamai. Nustatytas biudžetas gali būti didinamas, mažinamas, keičiamas, sustabdomas ir vėl paleidžiamas. Be to, išsamios reklaminių kampanijų ataskaitos padės priimti racionaliausius sprendimus, t. y. matysite, kurie jūsų skelbimai turi būti tobulinami, keičiami ir atnaujinami.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *