Vienos dienos kelionė: ką nuveikti, jei esate Kopenhagoje?

mylintiems keliones

Jei neturite daug laiko, bet norisi kažkur ištrūkti bent vienai dienai, galima rinktis vienos dienos kelionę. Šįkart važiuokime i Danija. Tai galite padaryti patogiu mikroautobusu. Kadangi laiko turime nedaug, kelionę teks planuoti iš anksto. Štai keletas patarimų, ką per vieną dieną galite nuveikti, jei apsistojote Danijos sostinėje Kopenhagoje.

Diena aplankant Švediją.

Jei jau esate buvę Danijoje, arba turite vieną papildomą kelionės dieną, galite aplankyti Švediją. Kelionių agentūros siūlo pigias keliones, kurių metu pamatysite tokius įdomius Švedijos miestus, kaip Malmo, Helsingborg‘ą, ir Lund‘ą. O vakare grįšite autobusu per įžymųjį Oresund‘o tiltą. Ši kelionė už 8 valandas įspūdžių atsieis apie 90 dolerių.

Romantiška kelionė į Fyn‘o salą

Fyn‘o (Fyn; Funen) sala vadinama daugelio pasakų namais. Juk būtent čia gimė Hansas Christianas Andersenas. Šioje saloje galėsite pamatyti daugybę nepakartojamo grožio pilių, aplankyti lauko muziejų, bei Odense‘s zoologijos sodą. Fyn‘o salą ir Kopenhagą jungia tiltas, persikelti iš vieno miesto į kitą galite pasinaudoję tiesioginiu traukiniu.

Vienos dienos kelionė į Lolland‘o ir Falster‘o salas

Tikriausiai viena iš geriausių dienos kelionių yra aplankant šias salas. Nesvarbu kurį jų miestą pasirinksite, visuomet turėsite ką nuveikti. Aplankykite traukinių muziejų Maribo mieste, Nakskov‘s Green World zoologijos sodą, ir garsųjį povandeninį laivą U-359. Nysted‘o mieste pamatysite XII amžiaus karališkąją rezindenciją (Ålholm Castle). Ir nepamirškite Knuthenborg’o dvaro su jo safari parku (deja atidarytas tik balandžio – rugpjūčio mėnesiais).

Diena Aarhus’o miestelyje

Tai puikus miestas, turintis daug ką pasiūlyti. Aplankykite Marselisborg’o pilį ir parką, botanikos sodą, privalu pamatyti Aarhus’o senamiestį. O jei šiame mieste lankysitės liepos paskutinįjį savaitgalį, nepamirškite nuvykti į Vikingų festivalį. Na, o jei Jus vilioja pramogos, Aarhus’as yra neabejingas jaunimui, bei naktiniam gyvenimui. Tereikės pasirinkti labiausiai patinkantį, arba… aplankyti juos visus.

Aplankykite Hamlet’o pilį

Šią Kopenhagos pilį išpopuliarino įžymioji Šekspyro pjesė “Hamletas”. Užsisakę šią išvyką išgirsite senų Šekspyro pasakų Elsinore’s pilyje, pamatysite karalienės Margaret vasaros rezidenciją Fredesborg’o pilyje, bei aplankysite nuostabią Danijos kurortų gamtą (Danish Riviera). Ši kelionė, galėtų būti viena iš geriausių Jūsų vienos dienos kelionių Kopenhagoje. Ir niekur nereikės vykti. 5 valandų kelionė kainuos apie 64 dolerius.

Dienos išvyka į Bornholm’o salą

Jei norite ramesnio poilsio, jūros, smėlėtų paplūdimių, rinkitės saulėtą Bornholm’o salą. Deginkitės paplūdimyje, šokinėkite per bangas, o vakare išsinuomokite dviratį, bei patyrinėkite salą. Šią salą vietiniai vadina Baltijos Perlu. Įdomu, kodėl?

Gerų Jums kelionės įspūdžių!

Patiko straipsnis? Pasidalink su juo spausdamas socialinius mygtukus apačioje.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *