Žaislai šunims: ką pasirinkti?

žaislai šunimsKiekvienas šunų augintojas žino, kaip svarbu šunį iškrauti fiziškai – būtent tai garantuoja, kad namuose augintinis bus gana ramus ir nekrės įvairių išdaigų. Taigi, tinkamai parinkti žaislai šunims gali padėti išvengti blogo augintinio elgesio ir įvairių daiktų niokojimo. Žaislų šunims rasime daug ir įvairių, taigi, kaip atrasti pačius tinkamiausius?

Žaislai labai aktyviems šunims

Didžioji dalis aktyvių šunų tiesiog dievina frisbio lėkštes arba kamuoliukus, todėl galima pagalvoti apie tokius pasirinkimus. Jei šuo dantimis niokoja įvairius daiktus, visada svarbu įsitikinti, kad žaislai bus pakankamai patvarūs. Vienas tokių pasirinkimų – tai Kong žaislai šunims, kurie yra tinkami net ir didžiausiems „graužikams“. Žinoma, kamuoliukai ir skraidančios lėkštės yra skirti žaidimams kartu su šeimininku, todėl nepalikite šių žaislų graužimui.

Pliušiniai žaislai  šunims

Kai kurie šunys nori žaisti ne tik lauke, bet taip pat ir namuose. Tenka pripažinti, kad pliušinius žaislus neštis į lauką paprastai būna gaila, tačiau namuose toks pasirinkimas bus pakankamai neblogas. Šių žaislų nereikėtų palikti graužimui, nes šunys neretai mėgsta ištraukti žaislų „sielą“ (tiksliau, pliušą), ir gali nuryti. Kad taip nenutiktų, žaiskite kartu su augintiniu, o tada, kai šuo pavargs, žaislą tiesiog paslėpkite.

Protinė mankštelė

Ar žinote, kad vos 15 minučių protinės veiklos šunį išvargina taip pat, kaip ir trijų valandų pasivaikščiojimas? Taigi, skatinkite šunį mąstyti, ir tai garantuos ramybę namuose. Puikiu pasirinkimu gali būti žaidimai-mįslės, kuriose yra slepiami skanėstai. Jei šuo bijo fejerverkų ar jį neramina kiti dalykai, tokiu atveju galite paruošti paieškos žaidimą. Jums reikės skylėto padėklo (tam tiks durų kilimėlis su skylėmis arba skylėtas kriauklės padėklas), ant kurio pririšite daugybę medžiagos skiautelių. Po jomis paslėpkite skanėstų, ir leiskite šuniui pasinerti į paieškos žaidimą.

Jei dvejojate, koks žaislas gali sudominti jūsų augintinį, nuvykite kartu su juo į parduotuvę, ir stebėkite, kas šuniui patinka labiausiai. Tikėtina, kad jis pats išsirinks labiausiai patinkantį žaislą, tad jums tereikės pasirūpinti, kad žaidimas būtų įdomus – juk žaisti visada yra smagiau, kai šioje veikloje dalyvauja ir šeimininkas.

 

 

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *