Kur keliauja supirkti automobiliai?

automobiliu supirkimas vilniusAtėjo metas keisti automobilį. Jis nebuvo labai blogas, bet moraliai pasenęs. Tad, kaip tūlas lietuvis, apie šį žingsnį paskelbiau internete. Sėdžiu tyliai, laukiu skambučio. Pasėdėjus porą savaičių, sumažinau kainą, ir prasidėjo… Supirkėjai, perpardavinėtojai ir kiti skambino, baladojosi iš Ukrainos, Rusijos, Lietuvos atokiausių kampelių pasižiūrėti mano forduko. Visi protingu žvilgsniu, keistais aparatais apsiginklavę.  Galiausiai pasidaviau. Ne todėl, kad sandoriu buvau patenkinta, o todėl, kad pavargau nuo apžiūrų, kurios tęsėsi nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro. Dažnai kalbame apie viršūnėlę, t.y. atvažiavo supirkėjas ir nupirko mano auto. Kas toliau?

Esportui

Eksportui brangus automobiliu supirkimas neieškomas. Galbūt todėl, kad eksportui dažniausiai ieškomos kuo piesnės mašinos, kurios iškeliauja į Ukrainą, Rusiją.

Tad jeigu turite mašiniuką, kurio vertė iki 1000 eurų, galite parduoti eksportui. Perpardavinėtojams automobiliu supirkimas vilnius yra kaip aukso kasykla. Juk automobiliu supirkimas vilnius leidžia pigiai nupirkti automobilį, jį pataisyti arba bent jau vizualiai sutvarkyti ir parduoti už didesnę kainą. Už žymiai didesnę kainą, kuri ne tik atperka visas išlaidas, bet ir vargus bei bemieges kelionės naktis.

Toks populiarus ne tik automobiliu supirkimas vilnius, bet ir automobiliu supirkimas kaune, automobiliu supirkimas klaipeda, automobiliu supirkimas siauliuose ar automobiliu supirkimas alytuje bei automobiliu supirkimas panevezyje. Čia slypi pavojus – jeigu tą minutę nesutvarkei dokumentų arba nusprendei pagalvoti, tai traukinys ir tavo pirkėjas nuvažiavo. Reikia būti amžinai pasiruošus, kad čia ir dabar atiduosi savo ratus ir eisi pėsčias iki autobusų stotelės.

Detalėms

Įdomus ir kiek civilizuotesnis automobiliu supirkimas Vilnius vyksta Lietuvos rinkai. Tai reiškia, kad vyksta automobiliu supirkimas kaune visa para. Bet kurią minutę, Jūs galite nuspręsti, kad viskas – atėjo paskutinioji Jūsų automobiliui ir kreiptis į supirkėjus. Jie įvertins būklę ir jeigu automobilis pataisomas, jį pataisys ir parduos. Gyvens iš kainų, kurią sumokės Jums ir detalėms, bei sumos, kurią gaus pardavę, skirtumo.

Kita vertus, automobiliu supirkimo kainos forumas vyrauja įvairios diskusijos. Jeigu automobilis nevažiuojantis, jį supirkėjas nupirks ir išardys detalėms arba išveš į metalo laužą. Jums privalumas – apsišvarinate aikštelę, neturite bėdos dėl automobilio utilizavimo arba remonto ir su Jumis atsiskaitoma iš karto. Tą pačią minutę įsimetate grynus į kišenę.

 

 

 

 

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *