Kreditai: tarp mitų ir realybės

kreditai

kreditaiŠiandien populiaru išmėginti pačias įvairiausias naujoves. Dėl šios priežasties aplink gausu žmonių, linkusių vienaip ar kitaip pasinaudoti nauja galimybe, neįprastu pasiūlymu ar kita naujove. Informacija apie paslaugas plinta greitai, tačiau ne visuomet ji atitinka realybę. Taigi, kaip viskas yra iš tikrųjų?

Kreditai – viena iš moderniausių pinigų pasiskolinimo išeičių, kuria neišvengiamai naudojasi tūkstančiai gyventojų tiek iš visos Lietuvos, tiek iš viso pasaulio. Kai paskolos vartotojų ratas toks gausus, dažnai ima sklisti ir klaidinga informacija, verčianti abejingai ir nepatikimai dairytis į didžiąsias ir smulkiąsias Lietuvos kredito įmones.

Brangus ir nepatikimas kreditas – mitas. Vieni skolinasi, kad galėtų susimokėti už kasdienes išlaidas, kiti – pramogai. Visuomet bus ir žmonių, kurie neatodairiškai ims paskolas ir vėliau teigs, jog tai brangus ir tikrai nepatikimas malonumas. Tai tik iš piršto laužti faktai. Kredito bendrovių taikomos palūkanos yra santykinai žemos, kiekvienam vartotojui leidžiančios nesijaudinti dėl didelės finansinės atsakomybės. Pinigai suteikiami lengvai, bet saugiai, o grąžinami – per sutartą laiką mažomis įmokomis.

Paskolos įpareigoja, jos nėra saugios – mitas.  Tokia nuomonė dažna, tačiau klaidinga. Kreditai neapsunkins gyvenimo, jei bus laikomasi jų  pasiskolinimo ir grąžinimo reikalavimų. Jei pinigai bus grąžinti laiku, neatsiras jokių papildomų prievolių ar įsipareigojimų. Tuo tarpu delsimas ir laiku nemokami mokesčiai gali sukelti ir nemalonumų. Beveik visos kredito bendrovės užtikrina saugų pasiskolinimo procesą, duomenys naudojami tik vartotojo identifikavimo ir paskolos suteikimo tikslais.

Kredito negalima pratęsti ar kitaip pakeisti jo sąlygų – mitas. Dažnai manoma, jog kreditą reikia grąžinti per tam tikrą laiką ir to pakeisti negalima. Žinoma, didžioji dalis tiesos priklauso nuo bendrovių, tačiau didžioji dalis jų savo klientams suteikia galimybę prasiilginti arba susitrumpinti gautos pinigų sumos grąžinimo terminą. Galima atidėti paskolos mokėjimo terminą, kai aplinkybės spaudžia, o pinigų tiesiog pritrūksta.

Kai informacijos tiek daug, svarbu netikėti viskuo, kas skelbiama internete. Draugų rekomendacijos ir gandai sukuria tik iliuziją, kuri labai skiriasi nuo tikrųjų kredito privalumų. Kreditai leidžia ne tik lengvai pasiskolinti pinigų, bet ir juos grąžinti per klientui palankų laikotarpį, taikant žemas palūkanas ir aukštą aptarnavimo lygį. Tereikia skolintis atsakingai, o visa kita išsispręs savaime.

 

 

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *