Nuo ko priklauso šarvuotų durų kaina?

Privačiam namui ar butui nėra saugesnio, praktiškesnio ir populiaresnio sprendimo, kaip šarvuotos durys. Tačiau jų paieškos kartais užtrunka, nes pradinė kaina netikėtai užauga kaip ant mielių, du, o kartais ir tris kartus. Tad nuo ko priklauso lauko durų kaina?

Komplektacija

Komplektacija yra vienas pagrindinių elementų, nuo ko priklauso šarvuotos durys kaina. Kad ir kaip keistai skambėtų, bet sarvo durys butui yra ne tik pačios plokštės, bet ir spynos, raktų sistema, stakta. Nuo visų sprendinių priklauso kokia bus šarvuotos durys kaina ir nuo pradinės sumos, pasirinkus pilną komplektaciją, šarvuotos durys kaina gali išaugti beveik dvigubai. Tačiau dažnai būtent nuo šių papildomų priedų priklauso ir tai ar bus kokybiškos šarvuotos lauko durys. Todėl taupyti reiktų labai sumaniai.

Gamyba

Reikia pripažinti, kad šarvuotos durys kaina priklauso nuo gamintojo naudotų medžiagų kokybės, bei gamybos technologijų. Vis dėlto, kad ir kokia būtų šarvuotos durys kaina, Europos Sąjunga standartizavo ir sertifikuoja Europos Sąjungoje pagamintas ir parduotas prekes. Tad net pigios sarvuotos durys vilniuje turi gamintojo garantiją. Deja, trukmę taip pat nurodo pats gamintojas, todėl dažniausiai ji yra nuo dviejų iki penkių metų.

Logistika praktiškai niekuomet nepabrangina kainos. Net jeigu durų pervežimas ir kainuoja, tai labai simboliškai. Nemokamai pristatomos sarvuotos durys vilniuje, sarvuotos durys senukai PC.

Montavimas

Sakoma, kad net geriausios sarvuotos buto durys bus sugadintos dėl neprofesionalaus montavimo. Beveik trečdaliu galinti kainą pabranginti paslauga yra būtina kaip oras. Jeigu ir norėtumėte rizikuoti kaip sumontuoti duris, tai bent pasaugokite savo nervus dėl galimo broko. Juk montavimo metu atsiradęs brokas taip pat turi garantiją. Jis bus pašalintas, tuo tarpu patys montuodami duris prarandate šį saugumo garantą.

Jeigu kalbame apie kainos ir kokybės santykį, verkiant reiktų pasakyti ir apie duris pardavinėjančias įmones. Tarkim, patikimos kompanijos sarvuotos durys kaina siauliuose greičiausiai bus brangesnės, nei kur garaže sandėlį pasidariusio meistro. Visada pasiteisina paieška internete, kaip pavyzdžiui sarvuotos durys skelbiu, tačiau taisyklės tos pačios – sandorį sudaryti tik su patikimu ūkiniu vienetu.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *