Kaip paskolos keičia žmonių įvaizdį

SMS kreditas

SMS kreditasPrieš 20 metų frazė „SMS kreditas“ būtų nereiškusi to, ką reiškia dabar, ir gal kas nors būtų pagalvojęs, kad taip vadinasi koks nors 90 – ųjų žaidimas „Sega“ ar „Ziliton“ kompiuteriui. Tačiau, bet kuriuo atveju, SMS kreditas visa para dabar jau yra tapęs tokiu realiu ir dažnu reiškiniu, apipintu ir mitais, ir tiesa, kad niekam nekyla klausimai, kas tai per dalykas. Tad dabar mes ir nepradėsime vėl pasakoti, kad sms kreditas nuo 18 metu suteikiamas ir pan. Geriau pakalbėsime apie tai, kaip ši paslauga iš esmės pakeitė kai kuriuos aspektus gyvenime. Kaip pasikeitė visuomenė, kai yra galimybė bet kada gauti lengvai greitąjį kreditą, vartojamąją paskolą ar kažką nusipirkti išsimokėtinai.

Seniau gera mašina rodydavo žmogaus statusą

Kaip sakoma, seniau geros mašinos turėjimas parodydavo, kad turi pinigų. Dabar geros naujos mašinos turėjimas dažnai tiesiog atskleidžia, kokio dydžio sms kreditas arba vartojamosios paskolos tau suteikiama. Taigi, nustebinti su gera mašina nieko taip lengvai negali, kadangi galbūt žmonės jau yra visko matę ir puikiai žino, kad tokios mašinos nuperkamos ir neturint pinigų – pakanka geros paskolos varianto. Tad pasakyti, kad mašina rodo statusą, tikrai būtų klaidinga. Juo labiau, kad labai dažnai miesto centre, Senamiestyje gyvenantys žmonės palaiko ekologijos idėjas ir visur važinėja dviračiu, jeigu tik situacija ir darbo pasirinkimas leidžia būti ir be mašinos. Taigi, kartais net ir labai turtingi žmonės leidžia sau tiesiog neturėti mašinos, arba dėl visa ko kažkur laiko mažą ir paprastą.

Būdavo žmonių, kurie skolindavosi vieni iš kitų

Kas dar keičiasi ir ką keičia sms kreditai internetu? Ogi nebelieka žmonių, prašinėjančių vieni iš kitų pinigų. Jeigu kažkurie žmonės bandydavo anksčiau eiti skolintis pas gimines ar draugus, sukaupę didžiausią drąsą, nusižeminę, pamynę save, drebėdami tiek dėl teigiamo, tiek dėl neigiamo atsakymo, tai dabar taip nėra. Tau bėda – žiūrėk, kreditai sms zinute padės bėdą pašalinti, ir nereikės eiti raudonuoti pas žmonos tėvą bei prašyti pinigų.

Turint pinigų – drebėjai, kad neateitų skolintis

Kitas dalykas – pinigų turėjimas ir drebėjimas, kad tuojau kas nors ateis prašyti skolintis. Juk skolinimo aktas turi dvi puses. Tad seniau ne tik būdavo tokių galvą nuleidusių besiskolintojų, bet ir buvo tų, kurie turėdavo pinigų ir labai tikėdavosi, kad niekas nesužinos, jog jie turi pinigų. Juk nesmagu, kai susitaupai tiek, kad tau širdy gera, o paskui ateina tavo antros eilės pusbrolis ir prašo paskolinti, žada per pusę metų grąžinti. Tau pinigų reikės tik po metų, tai kaip ir galėtum grąžinti. Tačiau drauge tu bijai ir drebi, kad tas žmogus neatiduos. Ir ką tada daryti? Dabar, kai viską išsprendžia sms kreditai telefonu, netenka ir dėl tokių dalykų bijoti bei drebėti. Viskas gali vykti daug paprasčiau.

Dabar lengviau atsispiriama iš duobės, o tai suteikia viltį

Dar vienas privalumas – šiuo metu galima itin paprastai atsispirti iš duobės, jeigu patyrei sunkumus. Kiti žmonės seniau ir nesiskolindavo, nes būdavo gėda, arba prašydavo, bet negaudavo. O dabar, jeigu tau bėda, gali iš karto imti greitąją paskolą ir spręsti tai, kas blogo yra atsitikę. Taigi, tai suteikia viltį, kad dabar gyvenime viskas bus tikrai daug geriau ir paprasčiau. Visuomenė pasikeitė, bet negali sakyti, kad į blogąją pusę.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *