UAB Lamesta išskirtinumas

UAB Lamesta

Žmonės paprastai nori kokybiškų daiktų už mažą kainą. Ši tendencija ypač taikytina rūbams. Drabužiai – tai ne tik kūno pridengimas. Tai saviraiška, asmenybės atskleidimas. Siekiant išskirtinumo tenka apvaikščioti nemažai skirtingų parduotuvių. Ne visur kliento lūkesčiai pateisinami, tačiau neretai daug ką lemia skonis ir mados suvokimas. Šiaip ar taip geras jausmas užplūsta radus dvi kertines ypatybes – aukštą kokybę ir mažą kainą. Tai lyg lobis, kuriuo nudžiugina UAB Lamesta.UAB Lamesta Basler 2015

Nudžiugina ne dėl gražaus pavadinimo skambesio, o dėl aukšta kokybe ir žema kaina pasižyminčių prekių. Iš tiesų keista, kad vienas dalykas pirkėjams labiausiai priimtinas tuomet, kai jį galima pavadinti žemu (kaina), o kitas – kai vertas su aukštumu susijusio apibūdinimo (kokybė). Taip, šioje vietoje yra žodžių žaismo, bet ne tuo UAB Lamesta prasiskina kelią žmonių palankumo link. Gražūs žodžiai ir liktų gražiais žodžiais, jei ne veiksmai. Pastarieji šiuo atveju skamba taip: „Žemos kainos ir aukštos kokybės suderinamumas.“ Tai netgi galima palyginti su automobilio mechanine dalimi – turi būti pusiausvyra tarp oro bei kuro padavimo. Kaina bei kokybė – taip pat kruopštaus darbo rezultatas. Na, o priešpriešų suderinimas sufleruoja apie tai,jog ranką pridėjo profesionalai.Lamesta Basler 2015 pavasaris

Profesionalumas pasireiškia įvairiapusiškai. Kaip jau minėta, stengiamasi, kad parduodami rūbai būtų prieinami kuo didesnei daliai pirkėjų. Bet tai jokiu būdu nereiškia blogos kokybės ar abejotinų prekinių ženklų. Vien pažvelgus į UAB Lamesta kolekcijas galima pasakyti, jog esama šalia didžiausios estetikos. Visgi galvoje tikriausiai formuojasi prieštaringos mintys – jei stengiamasi, kad kaina būtų kuo priimtinesnė, tai galbūt daugybė žmonių rengsis taip pat ir neliks jokio išskirtinumo? Galima pradžiuginti – taip nebus. Pavyzdžiui, elegantiškais „Basler“ rūbais Lietuvoje prekiauja tik UAB Lamesta, o vienodų modelių kiekiai nedideli. Tai reiškia maksimalų pasitenkinimą klientui: puiki kaina, elegantiškas stilius bei išskirtinumas. Juk tai puiki formulė, norint gražiai atrodyti ir išreikšti savo asmenybę. O kai kišenė dar neištuštėja, galima džiaugtis ir praktiškumu.

Lamesta Basler madaUAB Lamesta prekiauja ne tik paminėto „Basler“ gamintojo rūbais. Asortimente – visa eilė iš Vokietijos kilusių prekinių ženklų. Na, o Vokietija labiau nei bet kokia kita šalis siejama su kokybe ir estetika. Estetika vyrauja ne tik UAB Lamesta siūlomuose drabužiuose, bet ir įmonės internetinės svetainės dizaine. Su estetiškumu galima sieti ir pačią vykdomą veiklą – juk žemos kainos ir aukštos kokybės suderinimas – tai lyg grakštaus šokio judesiai. Beje, pasipuošus elegantiškais vokiškais rūbais šokis iš tiesų gali atrodyti grakštesnis, mat viskas iki paskutinio siūlo persmelkta harmonija.

UAB Lamesta Basler

Grakštumas prasideda nuo rūbų peržiūros. Vienas modelis kažkuo sužavi, kitas visai netraukia. Pats parduotuvės aptarnavimas gali būti grakštus arba ne. Puikus aptarnavimas – grakštumo pradžia. Visa tai tęsiasi ir drabužiui jau atsidūrus spintoje. Galų gale net pati spinta tampa elegantiškesnė, kai joje – elegancija bei kokybė.

 

Panašūs straipsniai

5 Comments

  1. Tikrai grazus rubai, geros kainos. O kai esi didesnio dydzio (46d.), tai zinai kaip sunku rasti grazu ir kokybiska ruba uz gera kaina. Dalykiniu kostiumeliu, striukiu kainu ir kokybes santykis -nerealus. Man tai UAB Lamesta tikras atradimas.

  2. UAB Lamesta prieš kelis metus vyrui pirkome odinę striukę, kokybė yra super, nesunešiojamas daiktas:). Sau irgi perku ir esu labai petenkinta.

  3. Nesitikėjau rasti tokią mielą parduotuvę kaip Lamesta. Ir gražus kokybiški vokiški drabužiai, ir fantastiškai gera kaina už tokias firmas ir kokybę.

  4. Žinau šią parduotuvę. Tikrai labai šauni. Rekomenduoju visiems ją atrasti.

  5. Gerai darbuotojos dirba Lamesta parduotuvėje. Be jų pagalbos būtų sunku išsirinkti, nes yra labai didelis pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *